Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

CBC Junior (N1)
  Data:  2019-09-14 10:00 - 2019-09-14 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-19 
   7           2 
   9           5.6 
   4     1       2 
   4     1       3.2 
   4     1       2.4 
 U-15 
 15           1.4 
   8           1 
   8           0.8 
   4     1       0.7 
 U-13 
 11           0.8 
 12           1.2 
   5     1       0.25 
   7           0.5 
 U-11 
 10           0.5 
 15           0.8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Nojus Budrikas 
 Mantas Šatkauskas 
748.00  2005 
 2006 
U-15
U-15
  
  
 CBC 
 CBC 
 
 
2  Daniel Leonovič 
 Nojus Tenikaitis 
727.00  2009 
 2008 
U-11
U-13
  
  
 SBK LION 
 Tauragės BK 
 
 
3  Rokas Lesinskas 
 Dominik Tankevič 
701.20  2008 
 2010 
U-13
U-11
  
  
 KNBA 
 KNBA 
 
 
4  Titas Žibūda 
 Adomas Zavackas 
623.70  2007 
 2008 
U-13
U-13
  
  
 KNBA 
 KNBA 
 
 
5  Benediktas Kamantauskas 
 Jurgis Jatulis 
461.75  2007 
 2007 
U-13
U-13
  
  
 KNBA 
 KNBA 
 
 
6  Paulius Jakubčionis 
 Emilis Jonkus 
407.35  2005 
 2007 
U-15
U-13
  
  
 SBK LION 
 Panevėžio BK 
 
 
7  Benas Bačkaitis 
 Jokūbas Kazlauskas 
269.65  2006 
 2007 
U-15
U-13
  
  
 KNBA 
 KNBA 
 
 
8  Pijus Povilonis 
 Matas Stacevičius 
40.50  2006 
 2005 
U-15
U-15
  
  
 Panevėžio BK 
 Panevėžio BK 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 54 55 
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.