Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Palangos vasara 2019
  Data:  2019-08-25 09:00 - 2019-08-25 21:00   Nuostatai
  Vieta:  Palangos Baltijos pagrindinė mokykla, Sodų g. 50, Palanga   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   7           3.2 
   8           4.8 
   3     1       0.8 
   8           3.2 
 Suaug D 
   4     1       0.3 
   7     2       0.7 
   7     2       0.9 
 12           1.6 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 3 ]
   KNBA 1 ]
   CBC 2 ]
   Panevėžio BK 1 ]
   JSO 1 ]
   Kretingos BK 6 ]
   Smešas 18 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Ridas Andrijauskas   1972   45+  2020-0004    6 Suaug D VD S.Kubiliūnas 35·46·68 11 Suaug D MX R.Januškienė 3·10·20
 Sandra Čečkauskienė   1979   35+  2020-0003    1 Suaug B MD R.Petrošienė 54·65   3 Suaug B MX G.Vaičiulis 13·22·30
 Giedrius Dima   1996   Suaug  2020-0002    2 Suaug B VV 74·78·82   2 Suaug B VD A.Slušnys 42·51·61
 Jolanta Dumčiūtė   1981   35+      3 Suaug B MD K.Čyvaitė 43·54   8 Suaug B MX N.Valuckas 11·23·32
 Kristina Freimanaitė   1977   40+  2020-0005    6 Suaug D MD J.Repšienė 38·49·70   8 Suaug D MX E.Litvinskas 1·9·19
 Diana Grigalauskienė   1964   50+  2020-0006    7 Suaug D MD R.Mileškienė 36·48·59
 Jokūbas Gudaitis   2005   U-15      4 Suaug D VV 75·81·86   7 Suaug D VD A.Navickas 33·45·56
 Rima Januškienė   1961   55+  2020-0008    4 Suaug D MD G.Krūminienė 38·60·71 11 Suaug D MX R.Andrijauskas 3·10·20
 Jokūbas Jasinskas   2004   U-17      7 Suaug B VV 74·79·84   8 Suaug B VD I.Fralou 39·52·63
 Kęstutis Krūminas   1975   40+  2020-0019    2 Suaug D VD G.Šiaučiūnas 46·57·67   7 Suaug D MX G.Krūminienė 4·10·19
 Ainis Navickas   2001   U-19      2 Suaug D VV 76·81·85   7 Suaug D VD J.Gudaitis 33·45·56
 Edmundas Petrošius   1972   45+  2020-0018    3 Suaug D VD E.Litvinskas 34·45·55·66   1 Suaug D MX V.Slušnienė 5·15·26
 Violeta Slušnienė   1965   50+  2020-0020    1 Suaug D MD L.Šiaučiūnienė 36·47·58·70   1 Suaug D MX E.Petrošius 5·15·26
 Edgaras Slušnys   1991   Suaug  2020-0024    1 Suaug B VV 77·82   1 Suaug B VD S.Januška 39·50·61
 Gintautas Šiaučiūnas   1965   50+  2020-0021    2 Suaug D VD K.Krūminas 46·57·67   2 Suaug D MX L.Šiaučiūnienė 8·18·27
 Gitana Krūminienė   1977   40+  2020-0012    4 Suaug D MD R.Januškienė 38·60·71   7 Suaug D MX K.Krūminas 4·10·19
 Jurita Repšienė   1974   40+  2020-0013    6 Suaug D MD K.Freimanaitė 38·49·70   9 Suaug D MX S.Galentas 1·5·17·28
 Loreta Šiaučiūnienė   1966   50+  2020-0022    1 Suaug D MD V.Slušnienė 36·47·58·70   2 Suaug D MX G.Šiaučiūnas 8·18·27
   Šiauliai 6 ]
   Skrajukas 6 ]
   Baltijos badmintonas 12 ]
 Kiti žaidėjai [ 1 ]
Viso dalyvių: 57
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos Universitetų komandinis badmintono čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 14:00
KTU sporto salė, Kaunas
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
2020 Vasaris
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.