Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Kelmė International
  Data:  2019-09-07 09:30 - 2019-09-07 23:00   Nuostatai
  Vieta:  Kelmės sporto centras, Kelmės sporto centras, J.Janonio g. 11F   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 12           19.2 
   6           11.2 
   4     1       7.2 
 Suaug B 
 16           4.8 
   5     2       1.2 
 14           4.8 
   8           2 
 18           7.2 
 Suaug D 
 12           0.9 
 10           1 
 24           1.8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Karolis Šemeta 
 Justė Kažanauskaitė 
4,172.80  1984 
 1992 
Suaug
Suaug
 2020-0237 
  
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Montrimas.
 MD-R.Ulozaitė.
2  Andrius Kordušas 
 Sonata Zinkevičienė 
4,093.91  1973 
 1972 
45+
45+
 2020-0145 
 2020-0158 
 JSO 
 JSO 
 VD-M.Zinkevičius.
 MD-A.Bačkaitienė.
3  Domas Pakšys 
 Aurelija Pakšytė 
3,451.02  2007 
 1979 
U-13
35+
 2020-0198 
 2020-0257 
 CBC 
 CBC 
 
 
4  Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
3,401.31  1965 
 1974 
50+
40+
 2020-0017 
 2020-0015 
 Kretingos BK 
 Kretingos BK 
 
 MD-S.Čečkauskienė.
5  Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
3,272.80  1983 
 1976 
35+
40+
  
  
 Kelmės BK 
 Kelmės BK 
 VD-A.Valantiejus.
 MD-D.Navickienė.
6  Evaldas Čižinauskas 
 Asta Bačkaitienė 
2,795.84  1967 
 1975 
50+
40+
  
 2020-0159 
 JSO 
 JSO 
 VD-V.Garmus.
 MD-S.Zinkevičienė.
7  Tomas Lukoševičius 
 Sandra Čečkauskienė 
2,747.36  1980 
 1979 
35+
35+
  
 2020-0003 
 CBC 
 Smešas 
 VD-D.Čeplinskas.
 MD-R.Petrošienė.
8  Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
2,704.05  1981 
 1980 
35+
35+
 2020-0124 
 2020-0123 
 Biržų BK 
 AKBK 
 VD-M.Kancleris.
 MD-L.Paulauskaitė.
9  Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
2,535.20  1977 
 1986 
40+
Suaug
 2020-0209 
 2020-0265 
 CBC 
 CBC 
 VD-T.Lukoševičius.
 MD-J.Kažanauskaitė.
10  Tomas Tiškus 
 Evelina Šiušytė 
2,057.84  1981 
 1994 
35+
Suaug
 2020-0084 
  
 Šiauliai 
 Kelmės BK 
 
 MD-E.Gedminienė.
11  Valentas Stončius 
 Jolanta Treinytė 
1,900.60  1989 
 1984 
Suaug
Suaug
 2020-0153 
 2020-0102 
 JSO 
 AKBK 
 VD-G.Fridricas.
 
12  Marijus Stankevičius 
 Jolanta Sereckienė 
1,883.80  1972 
 1972 
45+
45+
 2020-0152 
 2020-0171 
 JSO 
 Klaipėdos BK 
 VD-G.Skonsmanas.
 MD-R.Platakytė.
13  Mantas Zinkevičius 
 Ingrida Savickienė 
1,710.80  1971 
 1972 
45+
45+
 2020-0170 
 2020-0063 
 JSO 
 Kelmės BK 
 VD-A.Kordušas.
 MD-G.Krizonytė.
14  Vygantas Garmus 
 Laura Paulauskaitė 
1,475.18  1970 
 1989 
45+
Suaug
 2020-0141 
 2020-0100 
 JSO 
 AKBK 
 VD-E.Čižinauskas.
 MD-S.Čalkina.
15  Devender Kumar 
 Ernesta Grigeliūnienė 
781.20  1984 
 1976 
Suaug
40+
 2020-0034 
 2020-0085 
 Baltijos badmintonas 
 Skrajukas 
 VD-Ž.Sabulis.
 MD-R.Staupelienė.
16  Edgaras Gusarovas 
 Fausta Gedminaitė 
564.50  1995 
 2002 
Suaug
U-19
  
 2020-0023 
 Kelmės BK 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 
 
17  Wulf Harder 
 Monika Petreikytė 
391.40  1980 
 1984 
35+
Suaug
  
 2020-0014 
 Smešas 
 Baltijos badmintonas 
 VD-P.Liutikas.
 MD-E.Rekašiūtė.
18  Mindaugas Kancleris 
 Gerda Krizonytė 
385.00  1996 
 1997 
Suaug
Suaug
 2020-0129 
  
 Biržų BK 
 Biržų BK 
 VD-M.Trybas.
 MD-I.Savickienė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos Universitetų komandinis badmintono čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 19:00
KTU sporto salė, Kaunas
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
2020 Vasaris
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.