Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Kelmė International
  Data:  2019-09-07 09:30 - 2019-09-07 23:00   Nuostatai
  Vieta:  Kelmės sporto centras, Kelmės sporto centras, J.Janonio g. 11F   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 12           19.2 
   6           11.2 
   4     1       7.2 
 Suaug B 
 16           4.8 
   5     2       1.2 
 14           4.8 
   8           2 
 18           7.2 
 Suaug D 
 12           0.9 
 10           1 
 24           1.8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Karolis Šemeta 
 Justė Kažanauskaitė 
4,172.80  1984 
 1992 
Suaug
Suaug
 2019-0429 
 2019-0144 
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Montrimas.
 MD-R.Ulozaitė.
2  Andrius Kordušas 
 Sonata Zinkevičienė 
4,093.91  1973 
 1972 
45+
45+
 2019-0324 
 2019-0751 
 JSO 
 JSO 
 VD-M.Zinkevičius.
 MD-A.Bačkaitienė.
3  Domas Pakšys 
 Aurelija Pakšytė 
3,451.02  2007 
 1979 
U-13
35+
 2019-0209 
 2019-0423 
 CBC 
 CBC 
 
 
4  Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
3,401.31  1965 
 1974 
50+
40+
 2019-0113 
 2019-0114 
 Kretingos BK 
 Kretingos BK 
 
 MD-S.Čečkauskienė.
5  Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
3,272.80  1983 
 1976 
35+
40+
 2019-0708 
 2019-0707 
 Kelmės BK 
 Kelmės BK 
 VD-A.Valantiejus.
 MD-D.Navickienė.
6  Evaldas Čižinauskas 
 Asta Bačkaitienė 
2,795.84  1967 
 1975 
50+
40+
 2019-0319 
 2019-0346 
 JSO 
 JSO 
 VD-V.Garmus.
 MD-S.Zinkevičienė.
7  Tomas Lukoševičius 
 Sandra Čečkauskienė 
2,747.36  1980 
 1979 
35+
35+
 2019-0415 
 2019-0130 
 CBC 
 Smešas 
 VD-D.Čeplinskas.
 MD-R.Petrošienė.
8  Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
2,704.05  1981 
 1980 
35+
35+
 2019-0745 
 2019-0317 
 Biržų BK 
 AKBK 
 VD-M.Kancleris.
 MD-L.Paulauskaitė.
9  Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
2,535.20  1977 
 1986 
40+
Suaug
 2019-0402 
 2019-0431 
 CBC 
 CBC 
 VD-T.Lukoševičius.
 MD-J.Kažanauskaitė.
10  Tomas Tiškus 
 Evelina Šiušytė 
2,057.84  1981 
 1994 
35+
Suaug
 2019-0793 
 2019-1167 
 Šiauliai 
 Kelmės BK 
 
 MD-E.Gedminienė.
11  Valentas Stončius 
 Jolanta Treinytė 
1,900.60  1989 
 1984 
Suaug
Suaug
 2019-0334 
 2019-0357 
 JSO 
 AKBK 
 VD-G.Fridricas.
 
12  Marijus Stankevičius 
 Jolanta Sereckienė 
1,883.80  1972 
 1972 
45+
45+
 2019-0922 
 2019-0256 
 JSO 
 Klaipėdos BK 
 VD-G.Skonsmanas.
 MD-R.Platakytė.
13  Mantas Zinkevičius 
 Ingrida Savickienė 
1,710.80  1971 
 1972 
45+
45+
 2019-0752 
 2019-0149 
 JSO 
 Kelmės BK 
 VD-A.Kordušas.
 MD-G.Krizonytė.
14  Vygantas Garmus 
 Laura Paulauskaitė 
1,475.18  1970 
 1989 
45+
Suaug
 2019-0921 
 2019-0331 
 JSO 
 AKBK 
 VD-E.Čižinauskas.
 MD-S.Čalkina.
15  Devender Kumar 
 Ernesta Grigeliūnienė 
781.20  1984 
 1976 
Suaug
40+
 2019-0666 
 2019-0518 
 Baltijos badmintonas 
 Skrajukas 
 VD-Ž.Sabulis.
 MD-R.Staupelienė.
16  Edgaras Gusarovas 
 Fausta Gedminaitė 
564.50  1995 
 2002 
Suaug
U-19
 2019-0267 
 2019-0271 
 Kelmės BK 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 
 
17  Wulf Harder 
 Monika Petreikytė 
391.40  1980 
 1984 
35+
Suaug
 2019-1119 
 2019-0543 
 Smešas 
 Baltijos badmintonas 
 VD-P.Liutikas.
 MD-E.Rekašiūtė.
18  Mindaugas Kancleris 
 Gerda Krizonytė 
385.00  1996 
 1997 
Suaug
Suaug
 2019-0272 
 2019-0966 
 Biržų BK 
 Biržų BK 
 VD-M.Trybas.
 MD-I.Savickienė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Rugsėjis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.