Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Kelmė International
  Data:  2019-09-07 09:30 - 2019-09-07 23:00   Nuostatai
  Vieta:  Kelmės sporto centras, Kelmės sporto centras, J.Janonio g. 11F   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 12           19.2 
   6           11.2 
   4     1       7.2 
 Suaug B 
 16           4.8 
   5     2       1.2 
 14           4.8 
   8           2 
 18           7.2 
 Suaug D 
 12           0.9 
 10           1 
 24           1.8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
1,264.00  1967 
 1970 
50+
45+
 2019-0176 
 2019-0177 
 Šakių KISK 
 Šakių KISK 
 VD-V.Galiauskas.
 MD-D.Valantinaitė.
2  Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
1,199.85  1956 
 1974 
60+
40+
 2019-0312 
 2019-0354 
 JSO 
 JSO 
 VD-M.Petkevičius.
 
3  Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
962.20  1972 
 1965 
45+
50+
 2019-0131 
 2019-0132 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-E.Litvinskas.
 
4  Vaidas Turolevičius 
 Renata Platakytė 
764.80  1991 
 1985 
Suaug
Suaug
 2019-0154 
 2019-0261 
 Tauragės BK 
 Klaipėdos BK 
 VD-J.Šileris.
 MD-J.Sereckienė.
5  Tadas Jarutis 
 Jolita Pilypaitė 
649.70  1979 
 1979 
35+
35+
 2019-0153 
 2019-0155 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 VD-D.Jurgilas.
 MD-D.Butvydaitė.
6  Evaldas Gedminas 
 Eglė Gedminienė 
588.60  1976 
 1979 
40+
35+
 2019-0265 
 2019-0266 
 Kelmės BK 
 Kelmės BK 
 VD-A.Valauskas.
 MD-E.Šiušytė.
7  Tautvydas Paliulis 
 Renata Staupelienė 
561.70  1992 
 1975 
Suaug
40+
 2019-0516 
 2019-0515 
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 
 MD-E.Grigeliūnienė.
8  Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
492.80  1975 
 1984 
40+
Suaug
 2019-0277 
 2019-0276 
 Šiauliai 
 Šiauliai 
 VD-J.Jarulaitis.
 MD-A.Mažulienė.
9  Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
412.40  1975 
 1977 
40+
40+
 2019-0677 
 2019-0811 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-P.Bareika.
 MD-L.Gorienė.
10  Edvinas Goris 
 Lina Gorienė 
395.40  1992 
 1964 
Suaug
50+
 2019-0785 
 2019-0148 
 Kelmės BK 
 Kelmės BK 
 
 MD-G.Krūminienė.
11  Paulius Bareika 
 Skaistė Kliaubienė 
313.80  1981 
 1968 
35+
50+
 2019-0541 
 2019-0669 
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 VD-K.Krūminas.
 
12  Paulius Liutikas 
 Darja Liutikė 
283.20  1987 
 1990 
Suaug
Suaug
 2019-0848 
 2019-1141 
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 VD-W.Harder.
 
13  Darius Jurgilas 
 Dovilė Butvydaitė 
267.70  1979 
 1999 
35+
Suaug
 2019-0529 
 2019-1164 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 VD-T.Jarutis.
 MD-J.Pilypaitė.
14  Česlovas Bankauskas 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
267.10  1977 
 1977 
40+
40+
 2019-0933 
 2019-0168 
 AKBK 
 Setas 
 VD-R.Vasilevskis.
 MD-V.Daugėlienė.
15  Jonas Maziliauskas 
 Vaida Valauskienė 
246.40  2003 
 
U-17
 2019-0831 
 2019-1166 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 Kelmės BK 
 
 
16  Mažvydas Petkevičius 
 Vaida Daugėlienė 
240.10
 1979 

35+
 2019-1170 
 2019-0174 
 AKBK 
 AKBK 
 VD-A.Petkevičius.
 MD-R.Šutaitė-Giedraitienė.
17  Remigijus Šimonis 
 Milanta Sutkutė 
235.40  1971 
 2004 
45+
U-17
 2019-0968 
 2019-0828 
 Biržų BK 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 VD-V.Korolkovas.
 
18  Justinas Jarulaitis 
 Laura Dapševičiūtė 
184.60  1994 
 1989 
Suaug
Suaug
 2019-0955 
 2019-0975 
 JSO 
 Šiauliai 
 VD-A.Tamašauskas.
 
19  Mindaugas Narkus 
 Eglė Rekašiūtė 
172.70  1983 
 1996 
35+
Suaug
 2019-0330 
 2019-0355 
 AKBK 
 AKBK 
 
 MD-M.Petreikytė.
20  Ernestas Jarulaitis 
 Asta Mažulienė 
93.20  1972 
 1981 
45+
35+
 2019-0974 
 2019-0791 
 Šiauliai 
 Šiauliai 
 
 MD-M.Kožkuvienė.
21  Vaidas Šmitas 
 Živilė Mickevičienė 
58.55  1976 
 1989 
40+
Suaug
 2019-0164 
 2019-0983 
 AKBK 
 AKBK 
 VD-S.Kubiliūnas.
 
22  Ričardas Vasilevskis 
 Eglė Žakevičiūtė 
55.80  1962 
 1981 
55+
35+
 2019-0743 
 2019-0664 
 AKBK 
 Baltijos badmintonas 
 VD-Č.Bankauskas.
 MD-R.Mileškienė.
23  Stasys Kubiliūnas 
 Renata Mileškienė 
54.00  1975 
 1977 
40+
40+
 2019-1140 
 2019-0662 
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 VD-V.Šmitas.
 MD-E.Žakevičiūtė.
24  Aurimas Valauskas 
 Deima Navickienė 

 1988 

Suaug
 2019-1165 
 2019-1171 
 Kelmės BK 
 Kelmės BK 
 VD-E.Gedminas.
 MD-J.Bilienė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Rugsėjis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.