Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
  Data:  2019-06-22 09:45 - 2019-06-22 19:00   Nuostatai
  Vieta:  VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokyklos sporto salė, Sodžiaus 1C, Kretinga   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           3.6 
   3     1       0.9 
 10           5.6 
 Suaug D 
 10           0.8 
   8           0.9 
 15           1.4 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 1 ]
   KNBA 1 ]
   Kauno BK 2 ]
   CBC 4 ]
   JSO 3 ]
   Tauragės BK 3 ]
   Kretingos BK 13 ]
   Smešas 15 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Ridas Andrijauskas   1972   45+      9 Suaug D VD V.Kundrotas 59·69
 Sandra Čečkauskienė   1979   35+  2020-0003    2 Suaug B MD R.Petrošienė 5·15   6 Suaug B MX M.Juodvalkis 34·47·58
 Kristina Freimanaitė   1977   40+      6 Suaug D MD J.Repšienė 3·9·13 10 Suaug D MX E.Litvinskas 21·31·42·53
 Diana Grigalauskienė   1964   50+      8 Suaug D MD R.Mileškienė 1·8·14
 Mindaugas Juodvalkis   1976   40+  2020-0001    6 Suaug B MX S.Čečkauskienė 34·47·58   5 Suaug D VD P.Liutikas 66·74·82
 Kęstutis Krūminas   1975   40+  2020-0019    7 Suaug D VD A.Indriošius 60·68·77·84   9 Suaug D MX G.Krūminienė 17·41·53
 Gitana Krūminienė   1977   40+      7 Suaug D MD G.Noreikienė 4·9·14   9 Suaug D MX K.Krūminas 17·41·53
 Saulius Noreika   1976   40+      1 Suaug B VD M.Noreika 61·72·81 13 Suaug D MX G.Noreikienė 19·29·54
 Edmundas Petrošius   1972   45+  2020-0018    4 Suaug D VD E.Litvinskas 66·76·85   2 Suaug D MX V.Slušnienė 22·28·40·51
 Violeta Slušnienė   1965   50+  2020-0020    2 Suaug D MD L.Šiaučiūnienė 4·7·11   2 Suaug D MX E.Petrošius 22·28·40·51
 Gintautas Šiaučiūnas   1965   50+  2020-0021    4 Suaug B VD A.Slušnys 62·72·80   1 Suaug D MX L.Šiaučiūnienė 25·37·48
 Aidas Indriošius   1967   50+      7 Suaug D VD K.Krūminas 60·68·77·84
 Giedrė Noreikienė   1975   40+      7 Suaug D MD G.Krūminienė 4·9·14 13 Suaug D MX S.Noreika 19·29·54
 Jurita Repšienė   1974   40+      6 Suaug D MD K.Freimanaitė 3·9·13 14 Suaug D MX P.Lukošius 20·30·43·54
 Loreta Šiaučiūnienė   1966   50+  2020-0022    2 Suaug D MD V.Slušnienė 4·7·11   1 Suaug D MX G.Šiaučiūnas 25·37·48
   Šakių KISK 3 ]
   Skrajukas 9 ]
   Baltijos badmintonas 12 ]
Viso dalyvių: 66
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 54 55 
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.