Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
  Data:  2019-06-22 09:45 - 2019-06-22 19:00   Nuostatai
  Vieta:  VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokyklos sporto salė, Sodžiaus 1C, Kretinga   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           3.6 
   3     1       0.9 
 10           5.6 
 Suaug D 
 10           0.8 
   8           0.9 
 15           1.4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
979.00  1965 
 1966 
50+
50+
 2019-0133 
 2019-0134 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-A.Slušnys.
 MD-V.Slušnienė.
2  Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
965.40  1972 
 1965 
45+
50+
 2019-0131 
 2019-0132 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-E.Litvinskas.
 MD-L.Šiaučiūnienė.
3  Giedrius Lukošius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
734.00  1993 
 1976 
Suaug
40+
 2019-0716 
 2019-0518 
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 VD-P.Lukošius.
 MD-R.Staupelienė.
4  Tadas Jarutis 
 Jolita Pilypaitė 
634.50  1979 
 1979 
35+
35+
 2019-0153 
 2019-0155 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 VD-K.Kučinskas.
 MD-S.Flaksienė.
5  Tautvydas Paliulis 
 Renata Staupelienė 
477.70  1992 
 1975 
Suaug
40+
 2019-0516 
 2019-0515 
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 VD-A.Žvilauskas.
 MD-E.Grigeliūnienė.
6  Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
437.10  1985 
 1990 
Suaug
Suaug
 2019-0580 
 2019-0591 
 CBC 
 CBC 
 
 
7  Vaidas Mackevičius 
 Toma Mackevičienė 
417.20  1975 
 1978 
40+
40+
 2019-0772 
 2019-0771 
 Kretingos BK 
 Kretingos BK 
 VD-M.Mackevičius.
 
8  Raimundas Masevičius 
 Skaistė Kliaubienė 
392.80  1961 
 1968 
55+
50+
 2019-0175 
 2019-0669 
 Šakių KISK 
 Baltijos badmintonas 
 VD-E.Peleckis.
 MD-I.Peleckienė.
9  Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
373.60  1975 
 1977 
40+
40+
 2019-0677 
 2019-0811 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-A.Indriošius.
 MD-G.Noreikienė.
10  Egidijus Litvinskas 
 Kristina Freimanaitė 
256.50  1970 
 1977 
45+
40+
 2019-0325 
 2019-0898 
 KNBA 
 Smešas 
 VD-E.Petrošius.
 MD-J.Repšienė.
11  Paulius Liutikas 
 Darja Liutikė 
172.40  1987 
 1990 
Suaug
Suaug
 2019-0848 
 2019-1141 
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 VD-M.Juodvalkis.
 
12  Kęstutis Kučinskas 
 Viktorija Zonytė 
144.60  1982 
 1995 
35+
Suaug
 2019-0411 
 2019-0652 
 CBC 
 CBC 
 VD-T.Jarutis.
 
13  Saulius Noreika 
 Giedrė Noreikienė 
129.70  1976 
 1975 
40+
40+
 2019-0676 
 2019-0812 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-M.Noreika.
 MD-G.Krūminienė.
14  Paulius Lukošius 
 Jurita Repšienė 
73.10  1993 
 1974 
Suaug
40+
 2019-0999 
 2019-0680 
 Skrajukas 
 Smešas 
 VD-G.Lukošius.
 MD-K.Freimanaitė.
15  Stasys Kubiliūnas 
 Renata Mileškienė 
 1975 
 1977 
40+
40+
 2019-1140 
 2019-0662 
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 
 MD-D.Grigalauskienė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.