Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
  Data:  2019-06-22 09:45 - 2019-06-22 19:00   Nuostatai
  Vieta:  VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokyklos sporto salė, Sodžiaus 1C, Kretinga   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           3.6 
   3     1       0.9 
 10           5.6 
 Suaug D 
 10           0.8 
   8           0.9 
 15           1.4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
979.00  1965 
 1966 
50+
50+
 2020-0021 
 2020-0022 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-A.Slušnys.
 MD-V.Slušnienė.
2  Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
965.40  1972 
 1965 
45+
50+
 2020-0018 
 2020-0020 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-E.Litvinskas.
 MD-L.Šiaučiūnienė.
3  Giedrius Lukošius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
734.00  1993 
 1976 
Suaug
40+
 2020-0082 
 2020-0085 
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 VD-P.Lukošius.
 MD-R.Staupelienė.
4  Tadas Jarutis 
 Jolita Pilypaitė 
634.50  1979 
 1979 
35+
35+
  
  
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 VD-K.Kučinskas.
 MD-S.Flaksienė.
5  Tautvydas Paliulis 
 Renata Staupelienė 
477.70  1992 
 1975 
Suaug
40+
 2020-0083 
 2020-0084 
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 VD-A.Žvilauskas.
 MD-E.Grigeliūnienė.
6  Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
437.10  1985 
 1990 
Suaug
Suaug
 2020-0054 
 2020-0266 
 CBC 
 CBC 
 
 
7  Vaidas Mackevičius 
 Toma Mackevičienė 
417.20  1975 
 1978 
40+
40+
  
  
 Kretingos BK 
 Kretingos BK 
 VD-M.Mackevičius.
 
8  Raimundas Masevičius 
 Skaistė Kliaubienė 
392.80  1961 
 1968 
55+
50+
  
  
 Šakių KISK 
 Baltijos badmintonas 
 VD-E.Peleckis.
 MD-I.Peleckienė.
9  Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
373.60  1975 
 1977 
40+
40+
 2020-0019 
  
 Smešas 
 Smešas 
 VD-A.Indriošius.
 MD-G.Noreikienė.
10  Egidijus Litvinskas 
 Kristina Freimanaitė 
256.50  1970 
 1977 
45+
40+
  
  
 KNBA 
 Smešas 
 VD-E.Petrošius.
 MD-J.Repšienė.
11  Paulius Liutikas 
 Darja Liutikė 
172.40  1987 
 1990 
Suaug
Suaug
  
  
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 VD-M.Juodvalkis.
 
12  Kęstutis Kučinskas 
 Viktorija Zonytė 
144.60  1982 
 1995 
35+
Suaug
 2020-0222 
 2020-0269 
 CBC 
 CBC 
 VD-T.Jarutis.
 
13  Saulius Noreika 
 Giedrė Noreikienė 
129.70  1976 
 1975 
40+
40+
  
  
 Smešas 
 Smešas 
 VD-M.Noreika.
 MD-G.Krūminienė.
14  Paulius Lukošius 
 Jurita Repšienė 
73.10  1993 
 1974 
Suaug
40+
  
  
 Skrajukas 
 Smešas 
 VD-G.Lukošius.
 MD-K.Freimanaitė.
15  Stasys Kubiliūnas 
 Renata Mileškienė 
 1975 
 1977 
40+
40+
  
  
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 
 MD-D.Grigalauskienė.
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 54 55 
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.