Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
  Data:  2019-09-14 09:30 - 2019-09-14 20:00   Nuostatai
  Vieta:  VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokyklos sporto salė, Sodžiaus 1C, Kretinga   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           6.4 
   4     1       1.8 
   8           4 
 Suaug D 
 10           0.8 
   8           0.8 
 16           1.4 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 5 ]
   KNBA 1 ]
   JSO 2 ]
   Panevėžio BK 3 ]
   Kretingos BK 17 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Kotryna Čyvaitė   2005   U-15  2019-0490    3 Suaug B MD D.Rutkauskaitė 6·11·18   7 Suaug B MX R.Juknevičius 38·50·62
 Edmundas Daukintis   1984   Suaug  2019-0907    9 Suaug D VD V.Kundrotas 63·81 14 Suaug D MX E.Žakevičiūtė 23·33·44·56
 Rolandas Juknevičius   1966   50+  2019-1003    2 Suaug B VD L.Supronas 68·74·82   7 Suaug B MX K.Čyvaitė 38·50·62
 Aldona Kasparavičienė   1975   40+  2019-0774    2 Suaug B MD J.Vadeikienė 6·12·17   4 Suaug B MX T.Petrošius 36·49·62
 Valdas Kundrotas   1972   45+  2019-0773    9 Suaug D VD E.Daukintis 63·81   9 Suaug D MX T.Mackevičienė 20·31·45·57
 Vaidas Mackevičius   1975   40+  2019-0772    5 Suaug D VD A.Šaltmeris 70·77·87
 Matas Mackevičius   2005   U-15  2019-0493    3 Suaug B VD M.Noreika 67·74·83
 Mamertas Noreika   2002   U-19  2019-0503    3 Suaug B VD M.Mackevičius 67·74·83   3 Suaug B MX R.Petrošienė 37·48·59
 Tomas Petrošius   2002   U-19  2019-0504    5 Suaug B VD A.Slušnys 66·73·83   4 Suaug B MX A.Kasparavičienė 36·49·62
 Saulius Rukša   1954   60+  2019-0116    6 Suaug D VD R.Ubis 71·80·88 12 Suaug D MX D.Darbutienė 21·32·43·55
 Simas Skurdauskas   2003   U-17  2019-0500    4 Suaug B VD Š.Stumbra 66·75·85
 Raimondas Ubis   1958   60+  2019-0117    6 Suaug D VD S.Rukša 71·80·88 16 Suaug D MX R.Stulgienė 19·31·43·56
 Toma Mackevičienė   1978   40+  2019-0771    9 Suaug D MX V.Kundrotas 20·31·45·57
 Ramunė Petrošienė   1974   40+  2019-0114    1 Suaug B MD S.Čečkauskienė 5·11·17   3 Suaug B MX M.Noreika 37·48·59
 Arnoldas Slušnys   1965   50+  2019-0113    5 Suaug B VD T.Petrošius 66·73·83
 Šarūnas Stumbra   2002   U-19  2019-0505    4 Suaug B VD S.Skurdauskas 66·75·85
 Alvydas Šaltmeris   1959   55+  2019-0029-V    5 Suaug D VD V.Mackevičius 70·77·87
   Smešas 11 ]
   Virus 1 ]
   Skrajukas 5 ]
   Baltijos badmintonas 12 ]
   AKBK 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 6 ]
Viso dalyvių: 64
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.