Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
  Data:  2019-09-14 09:30 - 2019-09-14 20:00   Nuostatai
  Vieta:  VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokyklos sporto salė, Sodžiaus 1C, Kretinga   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           6.4 
   4     1       1.8 
   8           4 
 Suaug D 
 10           0.8 
   8           0.8 
 16           1.4 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 5 ]
   KNBA 1 ]
   JSO 2 ]
   Panevėžio BK 3 ]
   Kretingos BK 17 ]
   Smešas 11 ]
   Virus 1 ]
   Skrajukas 5 ]
   Baltijos badmintonas 12 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Devender Kumar   1984   Suaug  2019-0666    8 Suaug B VD A.Mizgiris 65·75·84   5 Suaug B MX S.Čečkauskienė 36·47·60
 Diana Darbutienė   1968   50+  2019-0854    6 Suaug D MD S.Kliaubienė 3·10·15 12 Suaug D MX S.Rukša 21·32·43·55
 Stasys Kubiliūnas   1975   40+  2019-1140    8 Suaug D VD A.Andreliūnas 63·69·79·89 13 Suaug D MX R.Mileškienė 22·32·45·58
 Vidas Martinkus   1972   45+  2019-0182    6 Suaug B VD G.Vaičiulis 67·76·84   2 Suaug B MX J.Vadeikienė 38·48·60
 Renata Mileškienė   1977   40+  2019-0662    7 Suaug D MD E.Žakevičiūtė 4·10·16 13 Suaug D MX S.Kubiliūnas 22·32·45·58
 Agnė Stankutė   1984   Suaug  2019-1178    8 Suaug D MD R.Stulgienė 1·9·16 15 Suaug D MX T.Šorius 26·34·44·55
 Skaistė Kliaubienė   1968   50+  2019-0669    6 Suaug D MD D.Darbutienė 3·10·15   8 Suaug D MX A.Sirbikė 20·27·41·53
 Monika Petreikytė   1984   Suaug  2019-0543    4 Suaug D MD I.Gūtmane 2·9·15   6 Suaug D MX W.Harder 24·29·40·51
 Renata Stulgienė   1975   40+  2019-1179    8 Suaug D MD A.Stankutė 1·9·16 16 Suaug D MX R.Ubis 19·31·43·56
 Judita Vadeikienė   1977   40+  2019-0136    2 Suaug B MD A.Kasparavičienė 6·12·17   2 Suaug B MX V.Martinkus 38·48·60
 Gabrielius Vaičiulis   1992   Suaug  2019-0183    6 Suaug B VD V.Martinkus 67·76·84
 Eglė Žakevičiūtė   1981   35+  2019-0664    7 Suaug D MD R.Mileškienė 4·10·16 14 Suaug D MX E.Daukintis 23·33·44·56
   AKBK 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 6 ]
Viso dalyvių: 64
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.