Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
  Data:  2019-09-14 09:30 - 2019-09-14 20:00   Nuostatai
  Vieta:  VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokyklos sporto salė, Sodžiaus 1C, Kretinga   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           6.4 
   4     1       1.8 
   8           4 
 Suaug D 
 10           0.8 
   8           0.8 
 16           1.4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Steponas Januška 
 Edgaras Slušnys 
7,626.95  1958 
 1991 
60+
Suaug
 2019-0119 
 2019-0137 
 Klaipėdos BK 
 Smešas 
 
 
2  Rolandas Juknevičius 
 Linas Supronas 
4,755.03  1966 
 1986 
50+
Suaug
 2019-1003 
 2019-0247 
 Kretingos BK 
 Panevėžio BK 
 MX-K.Čyvaitė.
 MX-D.Ruzvaltienė.
3  Matas Mackevičius 
 Mamertas Noreika 
4,216.40  2005 
 2002 
U-15
U-19
 2019-0493 
 2019-0503 
 Kretingos BK 
 Kretingos BK 
 
 MX-R.Petrošienė.
4  Simas Skurdauskas 
 Šarūnas Stumbra 
4,017.20  2003 
 2002 
U-17
U-19
 2019-0500 
 2019-0505 
 Kretingos BK 
 Kretingos BK 
 
 
5  Tomas Petrošius 
 Arnoldas Slušnys 
3,967.20  2002 
 1965 
U-19
50+
 2019-0504 
 2019-0113 
 Kretingos BK 
 Kretingos BK 
 MX-A.Kasparavičienė.
 
6  Vidas Martinkus 
 Gabrielius Vaičiulis 
2,427.60  1972 
 1992 
45+
Suaug
 2019-0182 
 2019-0183 
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 MX-J.Vadeikienė.
 
7  Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
1,952.80  1964 
 1999 
50+
Suaug
 2019-0715 
 2019-0717 
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 
 MX-L.Pociūtė.
8  Aurimas Mizgiris 
 Devender Kumar 
804.20  1990 
 1984 
Suaug
Suaug
 2019-0927 
 2019-0666 
 Klaipėdos BK 
 Baltijos badmintonas 
 MX-R.Platakytė.
 MX-S.Čečkauskienė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.