Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
  Data:  2019-09-14 09:30 - 2019-09-14 20:00   Nuostatai
  Vieta:  VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokyklos sporto salė, Sodžiaus 1C, Kretinga   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           6.4 
   4     1       1.8 
   8           4 
 Suaug D 
 10           0.8 
   8           0.8 
 16           1.4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
820.50  1965 
 1966 
50+
50+
 2019-0132 
 2019-0134 
 Smešas 
 Smešas 
 MX-E.Petrošius.
 MX-A.Brečs.
2  Dalia Bogatko 
 Gitana Krūminienė 
734.50  1974 
 1977 
40+
40+
 2019-0360 
 2019-0811 
 KNBA 
 Smešas 
 MX-A.Andreliūnas.
 MX-K.Krūminas.
3  Renata Platakytė 
 Jolanta Sereckienė 
719.20  1985 
 1972 
Suaug
45+
 2019-0261 
 2019-0256 
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 MX-A.Mizgiris.
 MX-G.Pirktinš.
4  Ilze Gūtmane 
 Monika Petreikytė 
213.45
 1984 

Suaug
  
 2019-0543 
 [LVA] 
 Baltijos badmintonas 
 MX-R.Galuza.
 MX-W.Harder.
5  Kristina Freimanaitė 
 Jurita Repšienė 
289.80  1977 
 1974 
40+
40+
 2019-0898 
 2019-0680 
 Smešas 
 Smešas 
 
 MX-S.Paulauskas.
6  Diana Darbutienė 
 Skaistė Kliaubienė 
258.65  1968 
 1968 
50+
50+
 2019-0854 
 2019-0669 
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 MX-S.Rukša.
 MX-A.Sirbikė.
7  Renata Mileškienė 
 Eglė Žakevičiūtė 
61.40  1977 
 1981 
40+
35+
 2019-0662 
 2019-0664 
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 MX-S.Kubiliūnas.
 MX-E.Daukintis.
8  Agnė Stankutė 
 Renata Stulgienė 
 1984 
 1975 
Suaug
40+
 2019-1178 
 2019-1179 
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 MX-T.Šorius.
 MX-R.Ubis.
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.