Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
  Data:  2019-09-14 09:30 - 2019-09-14 20:00   Nuostatai
  Vieta:  VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokyklos sporto salė, Sodžiaus 1C, Kretinga   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           6.4 
   4     1       1.8 
   8           4 
 Suaug D 
 10           0.8 
   8           0.8 
 16           1.4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
820.50  1965 
 1966 
50+
50+
 2020-0020 
 2020-0022 
 Smešas 
 Smešas 
 MX-E.Petrošius.
 MX-A.Brečs.
2  Dalia Sunklodė 
 Gitana Krūminienė 
734.50  1974 
 1977 
40+
40+
 2020-0012 
  
 KNBA 
 Smešas 
 MX-A.Andreliūnas.
 MX-K.Krūminas.
3  Renata Platakytė 
 Jolanta Sereckienė 
719.20  1985 
 1972 
Suaug
45+
  
 2020-0171 
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 MX-A.Mizgiris.
 MX-G.Pirktinš.
4  Ilze Gūtmane 
 Monika Petreikytė 
213.45
 1984 

Suaug
  
  
 [LVA] 
 Baltijos badmintonas 
 MX-R.Galuza.
 MX-W.Harder.
5  Kristina Freimanaitė 
 Jurita Repšienė 
289.80  1977 
 1974 
40+
40+
  
  
 Smešas 
 Smešas 
 
 MX-S.Paulauskas.
6  Diana Darbutienė 
 Skaistė Kliaubienė 
258.65  1968 
 1968 
50+
50+
 2020-0087 
  
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 MX-S.Rukša.
 MX-A.Sirbikė.
7  Renata Mileškienė 
 Eglė Žakevičiūtė 
61.40  1977 
 1981 
40+
35+
  
  
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 MX-S.Kubiliūnas.
 MX-E.Daukintis.
8  Agnė Stankutė 
 Renata Stulgienė 
 1984 
 1975 
Suaug
40+
  
  
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 MX-T.Šorius.
 MX-R.Ubis.
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 
JSO turnyras
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.