Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
  Data:  2019-09-14 09:30 - 2019-09-14 20:00   Nuostatai
  Vieta:  VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokyklos sporto salė, Sodžiaus 1C, Kretinga   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           6.4 
   4     1       1.8 
   8           4 
 Suaug D 
 10           0.8 
   8           0.8 
 16           1.4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Guntis Pirktinš 
 Jolanta Sereckienė 
590.20  1971 
 1972 
45+
45+
  
 2019-0256 
 [LVA] 
 Klaipėdos BK 
 VD-A.Brečs.
 MD-R.Platakytė.
2  Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
962.20  1972 
 1965 
45+
50+
 2019-0131 
 2019-0132 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-K.Krūminas.
 MD-L.Šiaučiūnienė.
3  Aigars Brečs 
 Loreta Šiaučiūnienė 
502.20  1969 
 1966 
45+
50+
  
 2019-0134 
 [LVA] 
 Smešas 
 VD-G.Pirktinš.
 MD-V.Slušnienė.
4  Arūnas Petkevičius 
 Eglė Atkočiūnienė 
752.55  1956 
 1955 
60+
60+
 2019-0312 
 2019-0121 
 JSO 
 JSO 
 VD-M.Petkevičius.
 
5  Aurelijus Andreliūnas 
 Dalia Bogatko 
577.10  1982 
 1974 
35+
40+
 2019-0388 
 2019-0360 
 Virus 
 KNBA 
 VD-S.Kubiliūnas.
 MD-G.Krūminienė.
6  Wulf Harder 
 Monika Petreikytė 
449.00  1980 
 1984 
35+
Suaug
 2019-1119 
 2019-0543 
 Smešas 
 Baltijos badmintonas 
 VD-R.Galuza.
 MD-I.Gūtmane.
7  Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
437.20  1975 
 1977 
40+
40+
 2019-0677 
 2019-0811 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-E.Petrošius.
 MD-D.Bogatko.
8  Artūras Sirbikė 
 Skaistė Kliaubienė 
290.40  1977 
 1968 
40+
50+
 2019-0244 
 2019-0669 
 Panevėžio BK 
 Baltijos badmintonas 
 VD-T.Šorius.
 MD-D.Darbutienė.
9  Valdas Kundrotas 
 Toma Mackevičienė 
231.50  1972 
 1978 
45+
40+
 2019-0773 
 2019-0771 
 Kretingos BK 
 Kretingos BK 
 VD-E.Daukintis.
 
10  Romans Galuza 
 Ilze Gūtmane 
 1963 
 
55+
  
  
 [LVA] 
 [LVA] 
 VD-W.Harder.
 MD-M.Petreikytė.
11  Simonas Paulauskas 
 Jurita Repšienė 
131.10  1983 
 1974 
35+
40+
 2019-0675 
 2019-0680 
 Smešas 
 Smešas 
 
 MD-K.Freimanaitė.
12  Saulius Rukša 
 Diana Darbutienė 
87.40  1954 
 1968 
60+
50+
 2019-0116 
 2019-0854 
 Kretingos BK 
 Baltijos badmintonas 
 VD-R.Ubis.
 MD-S.Kliaubienė.
13  Stasys Kubiliūnas 
 Renata Mileškienė 
57.60  1975 
 1977 
40+
40+
 2019-1140 
 2019-0662 
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 VD-A.Andreliūnas.
 MD-E.Žakevičiūtė.
14  Edmundas Daukintis 
 Eglė Žakevičiūtė 
21.40  1984 
 1981 
Suaug
35+
 2019-0907 
 2019-0664 
 Kretingos BK 
 Baltijos badmintonas 
 VD-V.Kundrotas.
 MD-R.Mileškienė.
15  Tomas Šorius 
 Agnė Stankutė 
17.60  1979 
 1984 
35+
Suaug
 2019-0930 
 2019-1178 
 Klaipėdos BK 
 Baltijos badmintonas 
 VD-A.Sirbikė.
 MD-R.Stulgienė.
16  Raimondas Ubis 
 Renata Stulgienė 
14.00  1958 
 1975 
60+
40+
 2019-0117 
 2019-1179 
 Kretingos BK 
 Baltijos badmintonas 
 VD-S.Rukša.
 MD-A.Stankutė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.