Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Vasara Prienuose
  Data:  2019-07-27 10:00 - 2019-07-27 18:00   Nuostatai
  Vieta:  Prienų krepšinio sporto klubas, Birutės 7   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           4.8 
   8           2.4 
   2           0.8 
   6     2       2.8 
 Suaug C 
   4     1       0.7 
 Suaug D 
   7           0.3 
   4     1       0.3 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Saulius Eibukas 
 Paulius Jūras 
2,546.20  1970 
 1980 
45+
35+
 2019-0158 
 2019-0299 
 Setas 
 Birštono BK 
 
 
2  Kristijonas Jucys 
 Valentas Stončius 
1,764.00  1980 
 1989 
35+
Suaug
 2019-0297 
 2019-0334 
 Birštono BK 
 JSO 
 
 
3  Algirdas Kepežinskas 
 Salvijus Stravinskas 
1,688.11  1970 
 1972 
45+
45+
 2019-0748 
 2019-0335 
 Prienų BSK 
 JSO 
 MX-L.Januškevičienė.
 MX-A.Bačkaitienė.
4  Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
1,480.80  1971 
 1971 
45+
45+
 2019-0372 
 2019-0170 
 Setas 
 Setas 
 
 
5  Česlovas Bankauskas 
 Augustas Valatka 
773.00  1977 
 2003 
40+
U-17
 2019-0933 
 2019-0222 
 AKBK 
 Prienų BSK 
 
 
6  Nedas Šimkus 
 Vilimas Šimkus 
722.30  2004 
 1967 
U-17
50+
 2019-0619 
 2019-1143 
 Kauno BK 
 Setas 
 
 
7  Petras Bartušis 
 Gediminas Fridricas 
415.40  1997 
 1988 
Suaug
Suaug
 2019-1144 
 2019-0110 
 KNBA 
 KNBA 
 
 MX-E.Keturakytė.
8  Ąžuolas Barkauskas 
 Darius Mieliauskas 
387.00  2004 
 1999 
U-17
Suaug
 2019-0761 
 2019-1149 
 BK "Svajonė" 
 BK "Svajonė" 
 
 MX-G.Trakymaitė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.