Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
  Data:  2019-07-20 09:45 - 2019-07-20 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Palangos Baltijos pagrindinė mokykla, Sodų g. 50, Palanga   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   6           4.8 
   7           5.6 
   4     1       2 
   8           7.2 
 Suaug D 
   4     1       0.35 
   4     1       0.5 
   6     2       0.8 
 12           1.4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Renata Staupelienė 
 Ernesta Grigeliūnienė 
914.50  1975 
 1976 
40+
40+
 2020-0517 
 2020-0518 
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 MX-T.Jarutis.
 MX-A.Jachontovas.
2  Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
820.50  1965 
 1966 
50+
50+
 2020-0107 
 2020-0109 
 Smešas 
 Smešas 
 MX-E.Petrošius.
 MX-B.Šiaučiūnas.
3  Diana Grigalauskienė 
 Jolanta Sereckienė 
458.50  1964 
 1972 
50+
45+
 2020-0118 
 2020-0274 
 Smešas 
 Klaipėdos BK 
 MX-G.Šiaučiūnas.
 
4  Natalya Aleksandrova 
 Valentina Verbitskaya 
 1958 
 1974 
60+
40+
  
  
 [RUS] 
 [RUS] 
 MX-A.Sirbikė.
 MX-V.Kundrotas.
5  Diana Darbutienė 
 Skaistė Kliaubienė 
255.05  1968 
 1968 
50+
50+
 2020-0190 
 2020-0608 
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 
 
6  Kristina Freimanaitė 
 Jurita Repšienė 
244.20  1977 
 1974 
40+
40+
 2020-0117 
 2020-0125 
 Smešas 
 Smešas 
 MX-E.Litvinskas.
 MX-S.Galentas.
  Turnyrai 
   1 2 ... 56 57 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
2020 Rugsėjis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.