Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

RIO taurė
  Data:  2019-08-17 10:00 - 2019-08-17 21:00   Nuostatai
  Vieta:  RIO arena, Kaunakiemio g. 5, Kaunas   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           5.6 
   9     2       4.8 
   4     1       1.8 
   6     2       4.8 
 Suaug C 
   5     1       2 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 5 ]
   Kauno BK 2 ]
   JSO 14 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Evaldas Bradūnas   1992   Suaug  2020-0139    2 Suaug B VD R.Juknevičius 11·16·20·24   2 Suaug B MX R.Milašauskaitė 38·46·53
 Andrius Kordušas   1973   45+  2020-0145    7 Suaug B VV 34·40·47   4 Suaug B VD M.Stankevičius 8·17·20·23   3 Suaug B MX J.Živatkauskaitė 29·45·54
 Roberta Milašauskaitė   1999   Suaug  2020-0146    4 Suaug B MD K.Poškutė 4·13·22   2 Suaug B MX E.Bradūnas 38·46·53
 Arūnas Petkevičius   1956   60+  2020-0149    3 Suaug C MX O.Radzevičienė 28·36·44·51
 Marijus Stankevičius   1972   45+  2020-0152    4 Suaug B VD A.Kordušas 8·17·20·23   5 Suaug B MX N.Martinavičiūtė 29·37·55
 Valentas Stončius   1989   Suaug  2020-0153    6 Suaug B VD K.Jucys 3·8·16·25   4 Suaug B MX A.Bačkaitienė 30·46·55
 Benas Vaškevičius   1997   Suaug  2020-0157    1 Suaug B VV 31·39·47   1 Suaug B VD A.Rimkus 6·9·14·18·25
 Laimonas Vaškevičius   1965   50+  2020-0156    3 Suaug B VD M.Zinkevičius 1·7·15·18·23   1 Suaug B MX S.Zinkevičienė 37·45·53
 Sonata Zinkevičienė   1972   45+  2020-0158    2 Suaug B MD N.Martinavičiūtė 5·13·21   1 Suaug B MX L.Vaškevičius 37·45·53
 Mantas Zinkevičius   1971   45+  2020-0170    5 Suaug B VV 32·41·50   3 Suaug B VD L.Vaškevičius 1·7·15·18·23   2 Suaug C MX K.Poškutė 27·36·52·56
 Asta Bačkaitienė   1975   40+  2020-0159    3 Suaug B MD J.Živatkauskaitė 5·12·22   4 Suaug B MX V.Stončius 30·46·55
 Justė Kazakauskaitė   1995   Suaug  2020-0143    1 Suaug B MD R.Petrošienė 4·12·21   6 Suaug B MX P.Bartušis 30·38·54
 Kristina Poškutė   1988   Suaug      4 Suaug B MD R.Milašauskaitė 4·13·22   2 Suaug C MX M.Zinkevičius 27·36·52·56
 Oksana Radzevičienė   1974   40+  2020-0166    3 Suaug C MX A.Petkevičius 28·36·44·51
   Kretingos BK 2 ]
   Setas 6 ]
   Birštono BK 1 ]
   Klaipėdos BK 1 ]
Viso dalyvių: 31
  Turnyrai 
   1 2 ... 51 52 53 54 55 
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
43-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas. 1-as turas.
2006-08-19 12:00 2006-08-20 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas "Bastilija", Gaurės 27 ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006 U-19
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006 U-17
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2006-02-04 11:00 2006-02-05 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.