Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

☼ PBL [SE7.EP1]
  Data:  2019-09-07 10:00 - 2019-09-07 21:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           3.2 
   5     1       1.6 
 10           4 
 Suaug C 
   7           0.7 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 3 ]
   Kauno BK 1 ]
   CBC 29 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Audrius Ambrasas   1962   55+  2019-0397    2 Suaug B MX R.Ambrasienė 37·42·44
 Mindaugas Danys   1971   45+  2019-0778    3 Suaug B VD A.Thapliyal 5·15·23   8 Suaug B MX E.Bagdonienė 32·34·41·45
 Pranciškus Gečas   1992   Suaug  2019-0838    1 Suaug B VD R.Kavaliauskas 3·12·21   5 Suaug B MX G.Plečkaitytė 35·41·44
 Indrė Gudelytė   1982   35+  2019-0441    5 Suaug B MD A.Mastavičiūtė 1·10·20·31
 Ramūnas Kavaliauskas   1977   40+  2019-0410    1 Suaug B VD P.Gečas 3·12·21   1 Suaug B MX J.Puchova 34·39·43
 Ričardas Kazlauskas   1978   40+  2019-1100    6 Suaug C VD A.Šliavas 8·18
 Goda Krivonosovaitė   1996   Suaug  2019-0034-V    3 Suaug B MD K.Nareikienė 2·11·20·28 10 Suaug B MX A.Thapliyal 33·37·40·43
 Romas Kulieša   1965   50+  2019-1174    2 Suaug C VD R.Sinius 9·17·26
 Dainius Mazėtis   1977   40+  2019-0417    8 Suaug B VD M.Puchovičius 3·14·24
 Alina Michaliova   1981   35+  2019-0647    4 Suaug B MD I.Jakutienė 2·19·29·31
 Artūras Nareika   1984   Suaug  2019-0581    4 Suaug B VD J.Pauliukas 4·14·23   4 Suaug B MX K.Nareikienė 35·39·43
 Jurgis Pauliukas   1972   45+  2019-0145    4 Suaug B VD A.Nareika 4·14·23   6 Suaug B MX T.Rakauskaitė 36·42·45
 Jelena Puchova   1983   35+  2019-0147    1 Suaug B MD G.Plečkaitytė 10·19·28·30   1 Suaug B MX R.Kavaliauskas 34·39·43
 Donatas Sirvydis   1975   40+  2019-0428    4 Suaug C VD A.Stankevičius 7·27
 Valerij Vasilčenko   1988   Suaug  2019-0432    7 Suaug C VD H.Raj 9·18·27
 Donatas Vilimas   1975   40+  2019-0592    5 Suaug C VD R.Navaitis 7·16·26
 Almantas Viruišis   1961   55+  2019-0433    3 Suaug C VD V.Jankauskas 8·17·25
 Rasa Ambrasienė   1962   55+  2019-0435    2 Suaug B MX A.Ambrasas 37·42·44
 Inga Jakutienė   1972   45+  2019-0654    4 Suaug B MD A.Michaliova 2·19·29·31
 Valdas Jankauskas   1968   50+  2019-0578    3 Suaug C VD A.Viruišis 8·17·25
 Asta Mastavičiūtė   1979   35+  2019-0646    5 Suaug B MD I.Gudelytė 1·10·20·31
 Kristina Nareikienė   1984   Suaug  2019-0588    3 Suaug B MD G.Krivonosovaitė 2·11·20·28   4 Suaug B MX A.Nareika 35·39·43
 Ričardas Navaitis   1976   40+  2019-0421    5 Suaug C VD D.Vilimas 7·16·26
 Gintarė Plečkaitytė   1994   Suaug  2019-0836    1 Suaug B MD J.Puchova 10·19·28·30   5 Suaug B MX P.Gečas 35·41·44
 Martynas Puchovičius   1977   40+  2019-0424    8 Suaug B VD D.Mazėtis 3·14·24
 Kotryna Ragalevičiūtė   1989   Suaug  2019-0448    7 Suaug B MX J.Masaitis 33·46
 Toma Rakauskaitė   1987   Suaug  2019-0449    2 Suaug B MD E.Ramanauskaitė 1·11·29·30   6 Suaug B MX J.Pauliukas 36·42·45
 Augustinas Stankevičius   1984   Suaug  2019-0589    4 Suaug C VD D.Sirvydis 7·27
 Aušrys Šliavas   1973   45+  2019-0947    6 Suaug C VD R.Kazlauskas 8·18
   SEB 5 ]
   Virus 2 ]
   Birštono BK 2 ]
   Šakių KISK 1 ]
   Ignalinos BK 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 1 ]
Viso dalyvių: 45
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.