Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

☼ PBL [SE7.EP1]
  Data:  2019-09-07 10:00 - 2019-09-07 21:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           3.2 
   5     1       1.6 
 10           4 
 Suaug C 
   7           0.7 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 3 ]
   CBC 29 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Audrius Ambrasas   1962   55+  2019-0397    2 Suaug B MX R.Ambrasienė 37·42·44
 Mindaugas Danys   1971   45+  2019-0778    3 Suaug B VD A.Thapliyal 5·15·23   8 Suaug B MX E.Bagdonienė 32·34·41·45
 Pranciškus Gečas   1992   Suaug  2019-0838    1 Suaug B VD R.Kavaliauskas 3·12·21   5 Suaug B MX G.Plečkaitytė 35·41·44
 Indrė Gudelytė   1982   35+  2019-0441    5 Suaug B MD A.Mastavičiūtė 1·10·20·31
 Ramūnas Kavaliauskas   1977   40+  2019-0410    1 Suaug B VD P.Gečas 3·12·21   1 Suaug B MX J.Puchova 34·39·43
 Ričardas Kazlauskas   1978   40+  2019-1100    6 Suaug C VD A.Šliavas 8·18
 Goda Krivonosovaitė   1996   Suaug  2019-1173-V    3 Suaug B MD K.Nareikienė 2·11·20·28 10 Suaug B MX A.Thapliyal 33·37·40·43
 Romas Kulieša   1965   50+  2019-1174    2 Suaug C VD R.Sinius 9·17·26
 Dainius Mazėtis   1977   40+  2019-0417    8 Suaug B VD M.Puchovičius 3·14·24
 Alina Michaliova   1981   35+  2019-0647    4 Suaug B MD I.Jakutienė 2·19·29·31
 Artūras Nareika   1984   Suaug  2019-0581    4 Suaug B VD J.Pauliukas 4·14·23   4 Suaug B MX K.Nareikienė 35·39·43
 Jurgis Pauliukas   1972   45+  2019-0145    4 Suaug B VD A.Nareika 4·14·23   6 Suaug B MX T.Rakauskaitė 36·42·45
 Jelena Puchova   1983   35+  2019-0147    1 Suaug B MD G.Plečkaitytė 10·19·28·30   1 Suaug B MX R.Kavaliauskas 34·39·43
 Donatas Sirvydis   1975   40+  2019-0428    4 Suaug C VD A.Stankevičius 7·27
 Valerij Vasilčenko   1988   Suaug  2019-0432    7 Suaug C VD H.Raj 9·18·27
 Donatas Vilimas   1975   40+  2019-0592    5 Suaug C VD R.Navaitis 7·16·26
 Almantas Viruišis   1961   55+  2019-0433    3 Suaug C VD V.Jankauskas 8·17·25
 Rasa Ambrasienė   1962   55+  2019-0435    2 Suaug B MX A.Ambrasas 37·42·44
 Inga Jakutienė   1972   45+  2019-0654    4 Suaug B MD A.Michaliova 2·19·29·31
 Valdas Jankauskas   1968   50+  2019-0578    3 Suaug C VD A.Viruišis 8·17·25
 Asta Mastavičiūtė   1979   35+  2019-0646    5 Suaug B MD I.Gudelytė 1·10·20·31
 Kristina Nareikienė   1984   Suaug  2019-0588    3 Suaug B MD G.Krivonosovaitė 2·11·20·28   4 Suaug B MX A.Nareika 35·39·43
 Ričardas Navaitis   1976   40+  2019-0421    5 Suaug C VD D.Vilimas 7·16·26
 Gintarė Plečkaitytė   1994   Suaug  2019-0836    1 Suaug B MD J.Puchova 10·19·28·30   5 Suaug B MX P.Gečas 35·41·44
 Martynas Puchovičius   1977   40+  2019-0424    8 Suaug B VD D.Mazėtis 3·14·24
 Kotryna Ragalevičiūtė   1989   Suaug  2019-0448    7 Suaug B MX J.Masaitis 33·46
 Toma Rakauskaitė   1987   Suaug  2019-0449    2 Suaug B MD E.Ramanauskaitė 1·11·29·30   6 Suaug B MX J.Pauliukas 36·42·45
 Augustinas Stankevičius   1984   Suaug  2019-0589    4 Suaug C VD D.Sirvydis 7·27
 Aušrys Šliavas   1973   45+  2019-0947    6 Suaug C VD R.Kazlauskas 8·18
   Kauno BK 1 ]
   SEB 5 ]
   Virus 2 ]
   Birštono BK 2 ]
   Šakių KISK 1 ]
   Ignalinos BK 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 1 ]
Viso dalyvių: 45
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Rugsėjis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.