Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

☼ PBL [SE7.EP1]
  Data:  2019-09-07 10:00 - 2019-09-07 21:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           3.2 
   5     1       1.6 
 10           4 
 Suaug C 
   7           0.7 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Ramūnas Kavaliauskas 
 Pranciškus Gečas 
2,606.37  1977 
 1992 
40+
Suaug
 2019-0410 
 2019-0838 
 CBC 
 CBC 
 MX-J.Puchova.
 MX-G.Plečkaitytė.
2  Kristijonas Jucys 
 Paulius Jūras 
2,549.20  1980 
 1980 
35+
35+
 2019-0297 
 2019-0299 
 Birštono BK 
 Birštono BK 
 
 
3  Anant Thapliyal 
 Mindaugas Danys 
2,255.32  1999 
 1971 
Suaug
45+
 2019-0736 
 2019-0778 
 Kauno BK 
 CBC 
 MX-G.Krivonosovaitė.
 MX-E.Bagdonienė.
4  Jurgis Pauliukas 
 Artūras Nareika 
1,534.24  1972 
 1984 
45+
Suaug
 2019-0145 
 2019-0581 
 CBC 
 CBC 
 MX-T.Rakauskaitė.
 MX-K.Nareikienė.
5  Jonas Bartkus 
 Orestas Renevis 
1,317.15  1974 
 1967 
40+
50+
 2019-0389 
 2019-0567 
 Virus 
 Virus 
 
 MX-R.Žigienė.
6  Julius Masaitis 
 Giedrius Arbačiauskas 
1,199.00  1987 
 1989 
Suaug
Suaug
 2019-0377 
 2019-0546 
 SEB 
 Šakių KISK 
 MX-K.Ragalevičiūtė.
 
7  Simas Malakauskas 
 Ramūnas Ražanauskas 
844.20  1985 
 1974 
Suaug
40+
 2019-0181 
 2019-0257 
 SEB 
 KNBA 
 MX-E.Ramanauskaitė.
 
8  Dainius Mazėtis 
 Martynas Puchovičius 
511.40  1977 
 1977 
40+
40+
 2019-0417 
 2019-0424 
 CBC 
 CBC 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:30 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.