Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

☼ PBL [SE7.EP1]
  Data:  2019-09-07 10:00 - 2019-09-07 21:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           3.2 
   5     1       1.6 
 10           4 
 Suaug C 
   7           0.7 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Ramūnas Kavaliauskas 
 Jelena Puchova 
3,500.38  1977 
 1983 
40+
35+
 2019-0410 
 2019-0147 
 CBC 
 CBC 
 VD-P.Gečas.
 MD-G.Plečkaitytė.
2  Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
2,357.60  1962 
 1962 
55+
55+
 2019-0397 
 2019-0435 
 CBC 
 CBC 
 
 
3  Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
2,250.80  1985 
 1985 
Suaug
Suaug
 2019-0181 
 2019-0060 
 SEB 
 KNBA 
 VD-R.Ražanauskas.
 MD-T.Rakauskaitė.
4  Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
2,127.20  1984 
 1984 
Suaug
Suaug
 2019-0581 
 2019-0588 
 CBC 
 CBC 
 VD-J.Pauliukas.
 MD-G.Krivonosovaitė.
5  Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
2,114.64  1992 
 1994 
Suaug
Suaug
 2019-0838 
 2019-0836 
 CBC 
 CBC 
 VD-R.Kavaliauskas.
 MD-J.Puchova.
6  Jurgis Pauliukas 
 Toma Rakauskaitė 
1,986.86  1972 
 1987 
45+
Suaug
 2019-0145 
 2019-0449 
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Nareika.
 MD-E.Ramanauskaitė.
7  Julius Masaitis 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
1,061.64  1987 
 1989 
Suaug
Suaug
 2019-0377 
 2019-0448 
 SEB 
 CBC 
 VD-G.Arbačiauskas.
 
8  Mindaugas Danys 
 Eglė Bagdonienė 
902.85  1971 
 1978 
45+
40+
 2019-0778 
 2019-0902 
 CBC 
 KNBA 
 VD-A.Thapliyal.
 
9  Orestas Renevis 
 Rūta Žigienė 
265.85  1967 
 1976 
50+
40+
 2019-0567 
 2019-0274 
 Virus 
 Ignalinos BK 
 VD-J.Bartkus.
 
10  Anant Thapliyal 
 Goda Krivonosovaitė 
 1999 
 1996 
Suaug
Suaug
 2019-0736 
 2019-1173-V 
 Kauno BK 
 CBC 
 VD-M.Danys.
 MD-K.Nareikienė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
N Mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
2019 Rugsėjis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.