Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Zanavyko taurė (1 etapas)
  Data:  2019-09-14 09:30 - 2019-09-14 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras, Kudirkos g. 64, Šakiai   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Mėgėjai 
 14           5.6 
   5     1       4 
   4     1       1.4 
   8           3.6 
 Mėgėjai B 
   7     2       2 
   4     1       0.7 
   7           1 
 Mėgėjai C 
   8     2       0.6 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 4 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Marius Brazauskas   1993   Suaug      7 Mėgėjai VV 55·81   3 Mėgėjai B VD Č.Ramanauskas 4·13·25
 Rūta Bubulienė   1975   40+  2020-0006    1 Mėgėjai B MD A.Šafranovičiūtė 23·36·49   1 Mėgėjai B MX T.Petrauskas 73·85
 Laimis Fiodorovas   1986   Suaug  2020-0008    2 Mėgėjai B MX A.Šafranovičiūtė 62·74·85   3 Mėgėjai C VD D.Sirvydis 7·16·28·41
 Aurimas Kamantauskas   1979   35+      4 Mėgėjai B MX L.Bičiūnienė 60·73·86   1 Mėgėjai C VD K.Kučinskas 6·15·28·42
   Kauno BK 1 ]
   CBC 8 ]
   Vilniaus BK 1 ]
   JSO 3 ]
   Tauragės BK 2 ]
   Setas 13 ]
   Kelmės BK 1 ]
   Raseinių BK 2 ]
   Šakių KISK 14 ]
   Virus 4 ]
   AKBK 3 ]
   Birštono BK 1 ]
Viso dalyvių: 57
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:30 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.