Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Zanavyko taurė (1 etapas)
  Data:  2019-09-14 09:30 - 2019-09-14 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras, Kudirkos g. 64, Šakiai   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Mėgėjai 
 14           5.6 
   5     1       4 
   4     1       1.4 
   8           3.6 
 Mėgėjai B 
   7     2       2 
   4     1       0.7 
   7           1 
 Mėgėjai C 
   8     2       0.6 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Aurimas Kamantauskas 
 Kęstutis Kučinskas 
581.14  1979 
 1982 
35+
35+
 2019-0107 
 2019-0411 
 KNBA 
 CBC 
 MX-L.Bičiūnienė.
 
2  Raimundas Masevičius 
 Augustinas Stankevičius 
321.00  1961 
 1984 
55+
Suaug
 2019-0175 
 2019-0589 
 Šakių KISK 
 CBC 
 
 
3  Laimis Fiodorovas 
 Donatas Sirvydis 
240.60  1986 
 1975 
Suaug
40+
 2019-0105 
 2019-0428 
 KNBA 
 CBC 
 MX-A.Šafranovičiūtė.
 
4  Tomas Petrauskas 
 Aurelijus Šadauskas 
218.40  1993 
 1972 
Suaug
45+
 2019-1027 
 2019-0163 
 Raseinių BK 
 Setas 
 MX-R.Bubulienė.
 
5  Edvinas Goris 
 Darius Likas 
199.10  1992 
 1972 
Suaug
45+
 2019-0785 
 2019-0414 
 Kelmės BK 
 CBC 
 
 MX-D.Valantinaitė.
6  Jonas Daugėla 
 Andrius Bičiūnas 
187.40  1974 
 1983 
40+
35+
 2019-0173 
 2019-0637 
 Šakių KISK 
 Virus 
 
 MX-J.Girdiušaitė.
7  Karolis Bužinskis 
 Arūnas Masteika 
135.30  1992 
 1965 
Suaug
50+
 2019-0401 
 2019-0551 
 CBC 
 Šakių KISK 
 MX-J.Šadauskienė.
 
8  Česlovas Bankauskas 
 Vilius Klimantavičius 
76.70  1977 
 1968 
40+
50+
 2019-0933 
 2019-0908 
 AKBK 
 Setas 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.