Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Zanavyko taurė (1 etapas)
  Data:  2019-09-14 09:30 - 2019-09-14 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras, Kudirkos g. 64, Šakiai   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Mėgėjai 
 14           5.6 
   5     1       4 
   4     1       1.4 
   8           3.6 
 Mėgėjai B 
   7     2       2 
   4     1       0.7 
   7           1 
 Mėgėjai C 
   8     2       0.6 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Tomas Petrauskas 
 Rūta Bubulienė 
714.00  1993 
 1975 
Suaug
40+
  
 2020-0006 
 Raseinių BK 
 KNBA 
 VD-A.Šadauskas.
 MD-A.Šafranovičiūtė.
2  Laimis Fiodorovas 
 Agnė Šafranovičiūtė 
706.20  1986 
 1986 
Suaug
Suaug
 2020-0008 
 2020-0262 
 KNBA 
 CBC 
 VD-D.Sirvydis.
 MD-R.Bubulienė.
3  Darius Likas 
 Diana Valantinaitė 
418.50  1972 
 1998 
45+
Suaug
 2020-0224 
 2020-0018 
 CBC 
 Raseinių BK 
 VD-E.Goris.
 MD-A.Pikčilingienė.
4  Aurimas Kamantauskas 
 Laura Bičiūnienė 
315.50  1979 
 1984 
35+
Suaug
  
 2020-0184 
 KNBA 
 Virus 
 VD-K.Kučinskas.
 MD-J.Šadauskienė.
5  Karolis Bužinskis 
 Jurgita Šadauskienė 
136.00  1992 
 1975 
Suaug
40+
  
  
 CBC 
 Setas 
 VD-A.Masteika.
 MD-L.Bičiūnienė.
6  Andrius Bičiūnas 
 Jurgita Girdiušaitė 
123.59  1983 
 1983 
35+
35+
 2020-0182 
  
 Virus 
 Virus 
 VD-J.Daugėla.
 MD-R.Bužinskienė.
7  Vilimas Šimkus 
 Rūta Bužinskienė 
82.00  1967 
 1992 
50+
Suaug
  
  
 Setas 
 CBC 
 VD-A.Poderys.
 MD-J.Girdiušaitė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:30 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.