Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Lithuanian U15
  Data:  2021-10-29 09:30 - 2021-10-30 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
  Informacija:  https://www.youtube.com/watch?v=7T3dE6uJ6Fc
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-15 
 38     8       8 
 52     16       8 
 14           4 
 24           4 
 26           4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas
Organizacija
 Poroje
1  Oleksandra Botsman 
 Maria Koriagina 
 2007 
 2007 
U-15
U-15
  
  
 [UKR] 
 [UKR] 
 
 
2  Aleyna Korkut 
 Işilsu Artan 
 2008 
 2008 
U-15
U-15
  
  
 [TUR] 
 [TUR] 
 
 MX-M.Haşim Türksoy.
3  Uliana Deremeshko 
 Sofia Nikolayeva 
 2008 
 2009 
U-15
U-13
  
  
 [UKR] 
 [UKR] 
 MX-J.Dulemba.
 MX-T.Kadiemin.
4  Taja Leonovič 
 Augustė Stankevičiūtė 
4,726.00  2007 
 2007 
U-15
U-15
  
  
 LION 
 Klaipėdos BK 
 MX-R.Lesinskas.
 
5  Elif Nur Demir 
 Zeynep Berre Ocakoğlu 
 2008 
 2008 
U-15
U-15
  
  
 [TUR] 
 [TUR] 
 
 MX-Y.Erol.
6  Lena Makowska 
 Kaja Ziółkowska 
 0208 
 2008 

U-15
  
  
 [POL] 
 [POL] 
 
 MX-B.Puńko.
7  Aysu Arslan 
 Defne Ilgin Koçak 
 2008 
 2008 
U-15
U-15
  
  
 [TUR] 
 [TUR] 
 
 
8  Madara Mackeviča 
 Anete Priedniece 
 2008 
 2008 
U-15
U-15
  
  
 [LVA] 
 [LVA] 
 MX-L.Golovčenko.
 MX-A.Kviesis.
9  Anastasiia Golubeva 
 Sofia Sypko 
 2009 
 2008 
U-13
U-15
  
  
 [RUS] 
 [RUS] 
 
 MX-M.Borisov.
10  Anastasiia Alymova 
 Raiia Almalalha 
 2007 
 2008 
U-15
U-15
  
  
 [UKR] 
 [UKR] 
 
 MX-V.Kunin.
11  Meryem Güzel 
 Elif Rabia Şimşek 
 2008 
 2008 
U-15
U-15
  
  
 [TUR] 
 [TUR] 
 MX-S.Arda Aydin.
 
12  Daria Kovalchuk 
 Polina Barannyk 
 2009 
 2007 
U-13
U-15
  
  
 [UKR] 
 [UKR] 
 MX-I.Vorobkalo.
 MX-P.Kovas.
13  Dangė Lygnugarytė 
 Liepa Aleknavičiūtė 
2,941.00  2007 
 2007 
U-15
U-15
  
 2022-0748 
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 
 
14  Jorė Kavaliauskaitė 
 Jorūnė Šalnaitė 
1,999.40  2009 
 2008 
U-13
U-15
 2022-0174 
 2022-0788 
 CBC 
 SEB akademija 
 MX-D.Leonovič.
 MX-T.Puišys.
15  Amelija Klimaitė 
 Greta Vedrickaitė 
1,955.90  2008 
 2007 
U-15
U-15
  
  
 LION 
 LION 
 
 MX-M.Plauška.
16  Yağmur Tuana Yemişen 
 Irmak Rana Yemişen 
 2009 
 2009 
U-13
U-13
  
  
 [TUR] 
 [TUR] 
 
 
17  Uma Ivanauskaitė 
 Elzė Dindaitė 
1,244.20  2010 
 2010 
U-13
U-13
 2022-0026 
 2022-0806 
 CBC 
 CBC 
 
 
18  Gabija Beržinskaitė 
 Liepa Budrytė 
1,195.90  2010 
 2008 
U-13
U-15
 2022-0712 
  
 SEB akademija 
 CBC 
 
 
19  Nomeda Seniūnaitė 
 Urtė Gatelytė 
1,164.00  2009 
 2009 
U-13
U-13
 2022-0710 
 2022-0649 
 KNBA 
 KNBA 
 
 
20  Giedra Velykytė 
 Skaistė Liutkutė 
1,019.10  2008 
 2008 
U-15
U-15
  
 2022-0117 
 Gaja 
 Gaja 
 MX-K.Sakalauskas.
 MX-P.Jarašiūnas.
21  Marija Rimkutė 
 Aurelija Ramaneckaitė 
855.30  2007 
 2008 
U-15
U-15
 2022-0763 
 2022-0165 
 Klaipėdos BK 
 KNBA 
 
 
22  Gretė Velykytė 
 Marija Kolojanskaitė 
689.60  2010 
 2009 
U-13
U-13
  
  
 Gaja 
 Gaja 
 
 
23  Smiltė Marija Sabakonytė 
 Elžbieta Vilimaitė 
418.20  2008 
 2008 
U-15
U-15
  
 2022-0787 
 SEB akademija 
 SEB akademija 
 
 
24  Kristina Danilova 
 Sofija Yanouskaya 
 2007 
 2007 
U-15
U-15
  
  
 [RUS] 
 [BLR] 
 MX-A.Ivanov.
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 61 62 
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
NBLB (Nacionalinė badmintono B lyga)
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
Prienų žiema
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Prienai, Prienai
Power of Doubles and MIX
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Delfi, Vilnius
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
NBL (Nacionalinė badminto lyga B)
2021-12-18 12:00 2021-12-18 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
4x4
2021-12-04 10:00 2021-12-04 21:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
2022 Sausis
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.