Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Lietuvos veteranų ir mėgėjų čempionatas
  Data:  2011-12-03 09:00 - 2011-12-03 22:00
  Vieta:  Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ sporto salė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Mėgėjai 
 12           8.67 
   4     1       1 
   7           4.29 
   6     1       2 
   4           1 
 35+ 
   4           4 
   8           4 
   3     1       8 
 40+ 
   7           4 
 45+ 
   6           4 
   5           2 
   2           2 
 50+ 
   4           2 
 55+ 
   4           2 
   5     1       2 
   3     1       1 
 60+ 
   3     1       0 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 3 ]
   Kauno BK 8 ]
   CBC 3 ]
   Panevėžio BK 4 ]
   Vilniaus BK 5 ]
   JSO 22 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Šarūnas Atkočiūnas   1982   Suaug      6 Mėgėjai VV 83·90·96·108   1 Mėgėjai VD P.Perlov 
 Evaldas Bradūnas   1992   Suaug  2020-0139    3 Mėgėjai VV 90·101·109   3 Mėgėjai VD M.Šlaustas    1 Mėgėjai MX G.Railaitė 
 Romanas Chomskis   1958   50+  2020-0125    4 45+ VD K.Ramanauskas 36·47·60   4 50+ VV 14·28
 Mantas Dyburis   1974   35+      4 35+ VV 7·20   8 35+ VD L.Bagdonas 32·45·58
 Vygantas Garmus   1970   40+  2020-0141    4 35+ VD A.Švarplys 33·43·56   2 35+ MX T.Urbonienė 68·77   3 40+ VV 2·10·22
 Audrius Kepežinskas   1975   35+      1 35+ VV 7·19   1 35+ VD K.Lukoševičius 32·43·55   1 35+ MX R.Šulnienė 73·77
 Sigitas Liaudanskas   1953   55+  2020-0162    5 55+ VD J.Sazanskis 
 Ramūnas Makutėnas   1971   35+      6 35+ VD O.Renevis 34·46·58   5 40+ VV 1·23
 Arūnas Morkūnas   1962   45+  2020-0147    2 45+ VV 13·24   1 45+ VD L.Vaškevičius 47·59   1 45+ MX A.Pikčilingienė 69
 Laima Patašienė   1950   60+  2020-0137    4 Mėgėjai MD R.Plytnikienė 87·93·97·105   1 55+ MX A.Petkevičius 74·78
 Valdas Paulauskas   1960   50+  2020-0148    2 45+ VD P.Svideravičius 48·59   2 50+ VV 15·27
 Arūnas Petkevičius   1956   50+  2020-0149    1 55+ VV 16·29   1 55+ VD J.Špelveris    1 55+ MX L.Patašienė 74·78
 Gintautė Railaitė   1991   Suaug      1 Mėgėjai MV 39·51·63   5 Mėgėjai MD M.Kalinauskaitė 86·92·98·106   1 Mėgėjai MX E.Bradūnas 
 Salvijus Stravinskas   1972   35+  2020-0167    2 35+ VV 8·20   2 35+ VD V.Golubevas 35·44·56
 Tomas Vaškevičius   1992   Suaug      1 Mėgėjai VV 88·95·107   2 Mėgėjai VD L.Vaškevičius 
 Laimonas Vaškevičius   1965   45+  2020-0156    2 Mėgėjai VD T.Vaškevičius    1 45+ VV 12·24   1 45+ VD A.Morkūnas 47·59   2 45+ MX L.Siliūnienė 69
 Augustinas Vegys   1987   Suaug      7 Mėgėjai VV 84·91·101·110   4 Mėgėjai VD D.Juodsnukis 
 Kęstutis Lukoševičius   1972   35+      1 35+ VD A.Kepežinskas 32·43·55
 Lolita Siliūnienė   1965   45+      2 Mėgėjai MD A.Pikčilingienė 86·94·99·105·112   2 45+ MX L.Vaškevičius 69
 Paulius Svideravičius   1962   45+      2 45+ VD V.Paulauskas 48·59
 Rasa Šulnienė   1975   35+  2020-0155    1 Mėgėjai MD B.Skorobogataja 85·92·97·104·112   1 35+ MX A.Kepežinskas 73·77
 Vytautas Valaitis   1960   50+  2020-0169    5 45+ VD G.Šironas 36
   Tauragės BK 2 ]
   Setas 3 ]
   BK "Svajonė" 1 ]
   Prienų BK 1 ]
   Šakių KISK 3 ]
   Virus 7 ]
   Aura 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 1 ]
Viso dalyvių: 64
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:30 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.