Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Lietuvos veteranų ir mėgėjų čempionatas
  Data:  2011-12-03 09:00 - 2011-12-03 22:00
  Vieta:  Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ sporto salė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Mėgėjai 
 12           8.67 
   4     1       1 
   7           4.29 
   6     1       2 
   4           1 
 35+ 
   4           4 
   8           4 
   3     1       8 
 40+ 
   7           4 
 45+ 
   6           4 
   5           2 
   2           2 
 50+ 
   4           2 
 55+ 
   4           2 
   5     1       2 
   3     1       1 
 60+ 
   3     1       0 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 3 ]
   CBC 3 ]
   Panevėžio BK 4 ]
   JSO 22 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Šarūnas Atkočiūnas   1982   Suaug      6 Mėgėjai VV 83·90·96·108   1 Mėgėjai VD P.Perlov 
 Evaldas Bradūnas   1992   Suaug  2020-0242    3 Mėgėjai VV 90·101·109   3 Mėgėjai VD M.Šlaustas    1 Mėgėjai MX G.Railaitė 
 Romanas Chomskis   1958   50+  2020-0228    4 45+ VD K.Ramanauskas 36·47·60   4 50+ VV 14·28
 Mantas Dyburis   1974   35+      4 35+ VV 7·20   8 35+ VD L.Bagdonas 32·45·58
 Vygantas Garmus   1970   40+  2020-0244    4 35+ VD A.Švarplys 33·43·56   2 35+ MX T.Urbonienė 68·77   3 40+ VV 2·10·22
 Audrius Kepežinskas   1975   35+      1 35+ VV 7·19   1 35+ VD K.Lukoševičius 32·43·55   1 35+ MX R.Šulnienė 73·77
 Sigitas Liaudanskas   1953   55+  2020-0265    5 55+ VD J.Sazanskis 
 Ramūnas Makutėnas   1971   35+      6 35+ VD O.Renevis 34·46·58   5 40+ VV 1·23
 Arūnas Morkūnas   1962   45+  2020-0250    2 45+ VV 13·24   1 45+ VD L.Vaškevičius 47·59   1 45+ MX A.Pikčilingienė 69
 Laima Patašienė   1950   60+  2020-0240    4 Mėgėjai MD R.Plytnikienė 87·93·97·105   1 55+ MX A.Petkevičius 74·78
 Valdas Paulauskas   1960   50+  2020-0251    2 45+ VD P.Svideravičius 48·59   2 50+ VV 15·27
 Arūnas Petkevičius   1956   50+  2020-0252    1 55+ VV 16·29   1 55+ VD J.Špelveris    1 55+ MX L.Patašienė 74·78
 Gintautė Railaitė   1991   Suaug      1 Mėgėjai MV 39·51·63   5 Mėgėjai MD M.Kalinauskaitė 86·92·98·106   1 Mėgėjai MX E.Bradūnas 
 Salvijus Stravinskas   1972   35+  2020-0270    2 35+ VV 8·20   2 35+ VD V.Golubevas 35·44·56
 Tomas Vaškevičius   1992   Suaug  2020-0903    1 Mėgėjai VV 88·95·107   2 Mėgėjai VD L.Vaškevičius 
 Laimonas Vaškevičius   1965   45+  2020-0259    2 Mėgėjai VD T.Vaškevičius    1 45+ VV 12·24   1 45+ VD A.Morkūnas 47·59   2 45+ MX L.Siliūnienė 69
 Augustinas Vegys   1987   Suaug      7 Mėgėjai VV 84·91·101·110   4 Mėgėjai VD D.Juodsnukis 
 Kęstutis Lukoševičius   1972   35+      1 35+ VD A.Kepežinskas 32·43·55
 Lolita Siliūnienė   1965   45+      2 Mėgėjai MD A.Pikčilingienė 86·94·99·105·112   2 45+ MX L.Vaškevičius 69
 Paulius Svideravičius   1962   45+  2020-0817    2 45+ VD V.Paulauskas 48·59
 Rasa Šulnienė   1975   35+  2020-0258    1 Mėgėjai MD B.Skorobogataja 85·92·97·104·112   1 35+ MX A.Kepežinskas 73·77
 Vytautas Valaitis   1960   50+  2020-0272    5 45+ VD G.Šironas 36
   Vilniaus BK 5 ]
   Tauragės BK 2 ]
   Setas 3 ]
   BK "Svajonė" 1 ]
   Kauno BK 8 ]
   Prienų BK 1 ]
   Šakių KISK 3 ]
   Virus 7 ]
   Aura 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 1 ]
Viso dalyvių: 64
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 57 58 
2008–2009 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalas
2009-03-21 12:00 2009-03-22 14:00
Tauragė
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2009-03-21 12:00 2009-03-21 18:00
Kaunas
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
Lietuvos TOP-8
2009-03-14 11:00 2009-03-14 17:45
Vilnius
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-12-20 12:00 2008-12-21 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
2020 Lapkritis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.