Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Lietuvos veteranų ir mėgėjų čempionatas
  Data:  2011-12-03 09:00 - 2011-12-03 22:00
  Vieta:  Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ sporto salė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Mėgėjai 
 12           8.67 
   4     1       1 
   7           4.29 
   6     1       2 
   4           1 
 35+ 
   4           4 
   8           4 
   3     1       8 
 40+ 
   7           4 
 45+ 
   6           4 
   5           2 
   2           2 
 50+ 
   4           2 
 55+ 
   4           2 
   5     1       2 
   3     1       1 
 60+ 
   3     1       0 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Audrius Kepežinskas 
 Rasa Šulnienė 
3,071.96  1975 
 1975 
35+
35+
  
 2020-0258 
 JSO 
 JSO 
 VD-K.Lukoševičius.
 MD-B.Skorobogataja.
2  Vygantas Garmus 
 Tanita Urbonienė 
1,087.83  1970 
 1974 
40+
35+
 2020-0244 
 2020-0349 
 JSO 
 CBC 
 VD-A.Švarplys.
 MD-D.Nikitina.
3  Arvydas Vanagas 
 Diana Nikitina 
845.43  1965 
 1971 
45+
35+
 2020-0046 
 2020-0820 
 Vilniaus BK 
 KNBA 
 
 MD-T.Urbonienė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 57 58 
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
2021 Sausis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.