Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Lietuvos veteranų ir mėgėjų čempionatas
  Data:  2011-12-03 09:00 - 2011-12-03 22:00
  Vieta:  Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ sporto salė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Mėgėjai 
 12           8.67 
   4     1       1 
   7           4.29 
   6     1       2 
   4           1 
 35+ 
   4           4 
   8           4 
   3     1       8 
 40+ 
   7           4 
 45+ 
   6           4 
   5           2 
   2           2 
 50+ 
   4           2 
 55+ 
   4           2 
   5     1       2 
   3     1       1 
 60+ 
   3     1       0 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Šarūnas Atkočiūnas 
 Philip Perlov 
4,705.90  1982 
 1986 
Suaug
Suaug
  
  
 JSO 
 [ISR] 
 
 
2  Laimonas Vaškevičius 
 Tomas Vaškevičius 
4,600.16  1965 
 1992 
45+
Suaug
 2019-0343 
 2019-0344 
 JSO 
 JSO 
 VD-A.Morkūnas, MX-L.Siliūnienė.
 
3  Marius Šlaustas 
 Evaldas Bradūnas 
2,642.87  1977 
 1992 
Suaug
Suaug
  
 2019-0315 
 Virus 
 JSO 
 
 MX-G.Railaitė.
4  Dalius Juodsnukis 
 Augustinas Vegys 
816.13  1986 
 1987 
Suaug
Suaug
 2019-0814 
  
 Prienų BK 
 JSO 
 
 
5  Tadas Karkalas 
 Ignas Lukoševičius 
232.67  1978 
 1991 
Suaug
Suaug
 2019-0568 
 2019-0532 
 Virus 
 Setas 
 
 
6  Artūras Olšauskas 
 Lukas Neverdauskas 
 1983 
 1981 
Suaug
Suaug
 2019-0422 
  
 CBC 
 Virus 
 
 
7  Darius Kazragis 
 Valentas Stončius 
57.40  1990 
 1989 
Suaug
Suaug
  
  
 Kauno BK 
 Kauno BK 
 MX-E.Vilčinskaitė.
 MX-G.Degutytė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.