Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Lietuvos C lygos komandinis čempionatas
  Data:  2015-03-28 09:30 - 2015-03-28 21:00   Nuostatai
  Vieta:  Žalgirio krepšinio mokykla, Pašilės g. 41, LT-51358 Kaunas
  Komandos Nr Reitingas
 Kauno "Daktaras ir Co"   1   3,106.18 
 Kauno "Optimistai"   2   1,930.24 
 Kauno "JSO-TAU"   3   1,909.91 
 Šis tas   4   1,440.68 
 Kelmės "Bad-Minton"   5   930.63 
 Kauno "JSO-Hummel"   6   2,686.07 
 Kretingos "Žalgiris"   7   2,670.25 
 Klaipėdos "5+Šoris"   8   1,568.15 
 Kauno "JSO-Maratonas"   9   1,558.10 
 Kauno "Čegmira"   10   438.15 

  Komandinio susitikimo rezultatai
Eil.
nr
  Komanda 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Taškai Susitikimai Vieta
1
 Kauno "Daktaras ir Co" 3:0 (1) 3:0 (1) 2:3 (0) 3:0 (1) 0:0 (0) 3:0 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
4
14 - 3 / 45 
 3 
2
 Kauno "Optimistai" 0:3 (0) 3:2 (1) 2:3 (0) 3:0 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 3:0 (1) 0:0 (0)
3
11 - 8 / 45 
 5 
3
 Kauno "JSO-TAU" 0:3 (0) 2:3 (0) 1:3 (0) 3:0 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 4:1 (1)
2
10 - 10 / 45 
 7 
4
 Šis tas 3:2 (1) 3:2 (1) 3:1 (1) 3:0 (1) 3:2 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
5
15 - 7 / 45 
 1 
5
 Kelmės "Bad-Minton" 0:3 (0) 0:3 (0) 0:3 (0) 0:3 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:3 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
0
0 - 15 / 45 
 10 
6
 Kauno "JSO-Hummel" 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 2:3 (0) 0:0 (0) 3:0 (1) 3:0 (1) 3:0 (1) 3:0 (1)
4
14 - 3 / 45 
 2 
7
 Kretingos "Žalgiris" 0:3 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:3 (0) 3:1 (1) 3:1 (1) 3:0 (1)
3
9 - 8 / 45 
 4 
8
 Klaipėdos "5+Šoris" 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 3:0 (1) 0:3 (0) 1:3 (0) 3:2 (1) 1:3 (0)
2
8 - 11 / 45 
 9 
9
 Kauno "JSO-Maratonas" 0:0 (0) 0:3 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:3 (0) 1:3 (0) 2:3 (0) 3:1 (1)
1
6 - 13 / 45 
 6 
10
 Kauno "Čegmira" 0:0 (0) 0:0 (0) 1:4 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:3 (0) 0:3 (0) 3:1 (1) 1:3 (0)
1
5 - 14 / 45 
 8 

  Komandinio susitikimo detalės  
Eil
Nr
Kategorija
Kauno "Daktaras ir Co"
Žaidėjai
Rezultatas
Kauno "Optimistai"
Žaidėjai
Informacija
1 Vyrų vienetas Salvijus Stravinskas Jovitas Gatelis
2 Moterų vienetas Lolita Siliūnienė Zita Valancevičienė
3 Vyrų dvejetas Arūnas Morkūnas
Arūnas Petkevičius
21:19  21:7 Jovitas Gatelis
Saulius Žvinys
4 Moterų dvejetas Lolita Siliūnienė
Regina Narijauskaitė
21:15  22:20 Zita Valancevičienė
Vida Žvinienė
5 Mišrus dvejetas Arūnas Morkūnas
Regina Narijauskaitė
19:21  21:8  21:9 Saulius Žvinys
Vida Žvinienė
Rezultatas: 
3
146:99
0

  Žaidėjas - Zita Valancevičienė (JSO)
  Atstovaujama komanda - Kauno "Optimistai" 
K
Žaidėjas ( komanda )
Rezultatas
Žaidėjas ( komanda )
Informacija
 MV  Zita Valancevičienė (Optimistai) 21:10  21:7 Jolanta Treinytė (JSO-TAU)
 MV  Lolita Siliūnienė (Daktaras ir Co) Zita Valancevičienė (Optimistai)
 MV  Zita Valancevičienė (Optimistai) Diana Radzevičienė ("JSO-Maratonas")
 MD  Lolita Siliūnienė (Daktaras ir Co)
Regina Narijauskaitė
21:15  22:20 Zita Valancevičienė (Optimistai)
Vida Žvinienė
 MD  Vida Žvinienė (Optimistai)
Zita Valancevičienė
21:7  21:15 Diana Radzevičienė ("JSO-Maratonas")
Svetlana Čalkina
 MD  Zita Valancevičienė (Optimistai)
Vida Žvinienė
21:7  21:8 Lorena Valantiejienė (Bad-Minton)
Jurgita Bilienė
 MD  Zita Valancevičienė (Optimistai)
Vida Žvinienė
11:21  11:21 Jelena Ramaneckienė (Šis tas)
Veslava Tankevič
 MD  Zita Valancevičienė (Optimistai)
Vida Žvinienė
21:12  21:14 Aldona Pikčilingienė (JSO-TAU)
Jolanta Treinytė
 MX  Jovitas Gatelis (Optimistai)
Zita Valancevičienė
21:9  21:17 Andrius Valantiejus (Bad-Minton)
Jurgita Bilienė
 MX  Jovitas Gatelis (Optimistai)
Zita Valancevičienė
10:21  11:21 Marius Šlaustas (Šis tas)
Jelena Ramaneckienė
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 
2020 European Men's & Women's Team Championships
2020-02-11 10:00 2020-02-16 14:00
Nenustatyta, . ,
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:00
Palangos SC, Palanga
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.