Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Lietuvos C lygos komandinis čempionatas
  Data:  2015-03-28 09:30 - 2015-03-28 21:00   Nuostatai
  Vieta:  Žalgirio krepšinio mokykla, Pašilės g. 41, LT-51358 Kaunas
  Komandos Nr Reitingas
 Kauno "Daktaras ir Co"   1   3,106.18 
 Kauno "Optimistai"   2   1,930.24 
 Kauno "JSO-TAU"   3   1,909.91 
 Šis tas   4   1,440.68 
 Kelmės "Bad-Minton"   5   930.63 
 Kauno "JSO-Hummel"   6   2,686.07 
 Kretingos "Žalgiris"   7   2,670.25 
 Klaipėdos "5+Šoris"   8   1,568.15 
 Kauno "JSO-Maratonas"   9   1,558.10 
 Kauno "Čegmira"   10   438.15 

  Komandinio susitikimo rezultatai
Eil.
nr
  Komanda 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Taškai Susitikimai Vieta
1
 Kauno "Daktaras ir Co" 3:0 (1) 3:0 (1) 2:3 (0) 3:0 (1) 0:0 (0) 3:0 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
4
14 - 3 / 45 
 3 
2
 Kauno "Optimistai" 0:3 (0) 3:2 (1) 2:3 (0) 3:0 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 3:0 (1) 0:0 (0)
3
11 - 8 / 45 
 5 
3
 Kauno "JSO-TAU" 0:3 (0) 2:3 (0) 1:3 (0) 3:0 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 4:1 (1)
2
10 - 10 / 45 
 7 
4
 Šis tas 3:2 (1) 3:2 (1) 3:1 (1) 3:0 (1) 3:2 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
5
15 - 7 / 45 
 1 
5
 Kelmės "Bad-Minton" 0:3 (0) 0:3 (0) 0:3 (0) 0:3 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:3 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
0
0 - 15 / 45 
 10 
6
 Kauno "JSO-Hummel" 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 2:3 (0) 0:0 (0) 3:0 (1) 3:0 (1) 3:0 (1) 3:0 (1)
4
14 - 3 / 45 
 2 
7
 Kretingos "Žalgiris" 0:3 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:3 (0) 3:1 (1) 3:1 (1) 3:0 (1)
3
9 - 8 / 45 
 4 
8
 Klaipėdos "5+Šoris" 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 3:0 (1) 0:3 (0) 1:3 (0) 3:2 (1) 1:3 (0)
2
8 - 11 / 45 
 9 
9
 Kauno "JSO-Maratonas" 0:0 (0) 0:3 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:3 (0) 1:3 (0) 2:3 (0) 3:1 (1)
1
6 - 13 / 45 
 6 
10
 Kauno "Čegmira" 0:0 (0) 0:0 (0) 1:4 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:3 (0) 0:3 (0) 3:1 (1) 1:3 (0)
1
5 - 14 / 45 
 8 

  Komandinio susitikimo detalės  
Eil
Nr
Kategorija
Kauno "Daktaras ir Co"
Žaidėjai
Rezultatas
Kelmės "Bad-Minton"
Žaidėjai
Informacija
1 Vyrų vienetas Salvijus Stravinskas Mindaugas Jarošaitis
2 Moterų vienetas Regina Narijauskaitė Agneta Jarošaitienė
3 Vyrų dvejetas Arūnas Petkevičius
Arūnas Morkūnas
21:9  21:7 Džeraldas Petraitis
Andrius Valantiejus
4 Moterų dvejetas Regina Narijauskaitė
Laima Patašienė
13:21  21:11  21:15 Jurgita Bilienė
Lorena Valantiejienė
5 Mišrus dvejetas Arūnas Morkūnas
Lolita Siliūnienė
21:12  21:6 Andrius Valantiejus
Lorena Valantiejienė
Rezultatas: 
3
139:81
0

  Žaidėjas - Andrius Valantiejus (Kelmės BK)
  Atstovaujama komanda - Kelmės "Bad-Minton" 
K
Žaidėjas ( komanda )
Rezultatas
Žaidėjas ( komanda )
Informacija
 VV  Artūras Olšauskas (Šis tas) Andrius Valantiejus (Bad-Minton)
 VV  Vaishnav Shehevaa Balasubramaniam (JSO-TAU) Andrius Valantiejus (Bad-Minton)
 VV  Saulius Žvinys (Optimistai) Andrius Valantiejus (Bad-Minton)
 VV  Andrius Valantiejus (Bad-Minton) Tomas Šorius (5+Šoris)
 VD  Artūras Olšauskas (Šis tas)
Aurelijus Umantas
23:21  21:16 Andrius Valantiejus (Bad-Minton)
Džeraldas Petraitis
 VD  Arūnas Petkevičius (Daktaras ir Co)
Arūnas Morkūnas
21:9  21:7 Džeraldas Petraitis (Bad-Minton)
Andrius Valantiejus
 VD  Andrius Valantiejus (Bad-Minton)
Džeraldas Petraitis
18:21  10:21 Tomas Šorius (5+Šoris)
Andrius Stankevičius
 MX  Audrius Kepežinskas (JSO-TAU)
Jolanta Treinytė
21:14  21:15 Andrius Valantiejus (Bad-Minton)
Jurgita Bilienė
 MX  Jovitas Gatelis (Optimistai)
Zita Valancevičienė
21:9  21:17 Andrius Valantiejus (Bad-Minton)
Jurgita Bilienė
 MX  Arūnas Morkūnas (Daktaras ir Co)
Lolita Siliūnienė
21:12  21:6 Andrius Valantiejus (Bad-Minton)
Lorena Valantiejienė
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 12:00 2019-12-01 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.