Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Lietuvos C lygos komandinis čempionatas
  Data:  2015-03-28 09:30 - 2015-03-28 21:00   Nuostatai
  Vieta:  Žalgirio krepšinio mokykla, Pašilės g. 41, LT-51358 Kaunas
  Komandos Nr Reitingas
 Kauno "Daktaras ir Co"   1   3,106.18 
 Kauno "Optimistai"   2   1,930.24 
 Kauno "JSO-TAU"   3   1,909.91 
 Šis tas   4   1,440.68 
 Kelmės "Bad-Minton"   5   930.63 
 Kauno "JSO-Hummel"   6   2,686.07 
 Kretingos "Žalgiris"   7   2,670.25 
 Klaipėdos "5+Šoris"   8   1,568.15 
 Kauno "JSO-Maratonas"   9   1,558.10 
 Kauno "Čegmira"   10   438.15 

  Komandinio susitikimo rezultatai
Eil.
nr
  Komanda 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Taškai Susitikimai Vieta
1
 Kauno "Daktaras ir Co" 3:0 (1) 3:0 (1) 2:3 (0) 3:0 (1) 0:0 (0) 3:0 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
4
14 - 3 / 45 
 3 
2
 Kauno "Optimistai" 0:3 (0) 3:2 (1) 2:3 (0) 3:0 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 3:0 (1) 0:0 (0)
3
11 - 8 / 45 
 5 
3
 Kauno "JSO-TAU" 0:3 (0) 2:3 (0) 1:3 (0) 3:0 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 4:1 (1)
2
10 - 10 / 45 
 7 
4
 Šis tas 3:2 (1) 3:2 (1) 3:1 (1) 3:0 (1) 3:2 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
5
15 - 7 / 45 
 1 
5
 Kelmės "Bad-Minton" 0:3 (0) 0:3 (0) 0:3 (0) 0:3 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:3 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
0
0 - 15 / 45 
 10 
6
 Kauno "JSO-Hummel" 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 2:3 (0) 0:0 (0) 3:0 (1) 3:0 (1) 3:0 (1) 3:0 (1)
4
14 - 3 / 45 
 2 
7
 Kretingos "Žalgiris" 0:3 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:3 (0) 3:1 (1) 3:1 (1) 3:0 (1)
3
9 - 8 / 45 
 4 
8
 Klaipėdos "5+Šoris" 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 3:0 (1) 0:3 (0) 1:3 (0) 3:2 (1) 1:3 (0)
2
8 - 11 / 45 
 9 
9
 Kauno "JSO-Maratonas" 0:0 (0) 0:3 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:3 (0) 1:3 (0) 2:3 (0) 3:1 (1)
1
6 - 13 / 45 
 6 
10
 Kauno "Čegmira" 0:0 (0) 0:0 (0) 1:4 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:3 (0) 0:3 (0) 3:1 (1) 1:3 (0)
1
5 - 14 / 45 
 8 

  Komandinio susitikimo detalės  
Eil
Nr
Kategorija
Kauno "Optimistai"
Žaidėjai
Rezultatas
Kauno "JSO-Maratonas"
Žaidėjai
Informacija
1 Vyrų vienetas Jovitas Gatelis Laimonas Vaškevičius
2 Moterų vienetas Zita Valancevičienė Diana Radzevičienė
3 Vyrų dvejetas Saulius Žvinys
Jovitas Gatelis
21:23  21:13  21:14 Valdas Paulauskas
Mantas Dyburis
4 Moterų dvejetas Vida Žvinienė
Zita Valancevičienė
21:7  21:15 Diana Radzevičienė
Svetlana Čalkina
5 Mišrus dvejetas Saulius Žvinys
Vida Žvinienė
21:17  21:19 Laimonas Vaškevičius
Ilona Bagdonienė
Rezultatas: 
3
147:108
0

  Žaidėjas - Vida Žvinienė (JSO)
  Atstovaujama komanda - Kauno "Optimistai" 
K
Žaidėjas ( komanda )
Rezultatas
Žaidėjas ( komanda )
Informacija
 MV  Vida Žvinienė (Optimistai) 10:21  11:21 Veslava Tankevič (Šis tas)
 MV  Vida Žvinienė (Optimistai) Lorena Valantiejienė (Bad-Minton)
 MD  Zita Valancevičienė (Optimistai)
Vida Žvinienė
21:12  21:14 Aldona Pikčilingienė (JSO-TAU)
Jolanta Treinytė
 MD  Lolita Siliūnienė (Daktaras ir Co)
Regina Narijauskaitė
21:15  22:20 Zita Valancevičienė (Optimistai)
Vida Žvinienė
 MD  Vida Žvinienė (Optimistai)
Zita Valancevičienė
21:7  21:15 Diana Radzevičienė ("JSO-Maratonas")
Svetlana Čalkina
 MD  Zita Valancevičienė (Optimistai)
Vida Žvinienė
21:7  21:8 Lorena Valantiejienė (Bad-Minton)
Jurgita Bilienė
 MD  Zita Valancevičienė (Optimistai)
Vida Žvinienė
11:21  11:21 Jelena Ramaneckienė (Šis tas)
Veslava Tankevič
 MX  Saulius Žvinys (Optimistai)
Vida Žvinienė
21:12  21:11 Audrius Kepežinskas (JSO-TAU)
Aldona Pikčilingienė
 MX  Arūnas Morkūnas (Daktaras ir Co)
Regina Narijauskaitė
19:21  21:8  21:9 Saulius Žvinys (Optimistai)
Vida Žvinienė
 MX  Saulius Žvinys (Optimistai)
Vida Žvinienė
21:17  21:19 Laimonas Vaškevičius ("JSO-Maratonas")
Ilona Bagdonienė
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos Universitetų komandinis badmintono čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 14:00
KTU sporto salė, Kaunas
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
2020 Vasaris
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.