Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
  Data:  2006-03-18 12:00 - 2006-03-19 16:00
  Vieta:  Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-15 
 26           8 
 19           8 
 12           4 
   9           4 
 16           4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Edgaras Slušnys  1,327.29  1991 
U-17
 2020-0111   Smešas   VD-V.Česnavičius, MX-D.Kairytė.
2  Alan Plavin  1,224.96  1993 
U-15
    Vilniaus BK   VD-Ž.Eismontas, MX-O.Jaciuk.
3  Vaidotas Česnavičius  735.08  1992 
U-15
    Klaipėdos BK   VD-E.Slušnys, MX-G.Voitechovskaja.
4  Lukas Litvinas  692.84  1992 
U-15
    Kauno BK   VD-M.Prevelis, MX-I.Starevičiutė.
5  Alvydas Jockus  438.08  1992 
U-15
    Kretingos BK   VD-E.Jakubauskas, MX-L.Šidlauskaitė.
6  Žygimantas Eismontas  403.92  1992 
U-15
    Kelmės BK "Gintaras"   VD-A.Plavin, MX-G.Parnarauskaitė.
7  Augustinas Narkis  377.16  1993 
U-15
    Vilniaus BK   VD-L.Rimeika, MX-A.Semionova.
8  Tautvydas Liorančas  309.40  1996 
U-11
 2020-0857   Vilniaus BK   VD-L.Sparnauskis.
9  Martynas Prevelis  302.12  1993 
U-15
    JSO   VD-L.Litvinas, MX-E.Liočaitė.
10  Povilas Bartušis  285.40  1993 
U-15
 2020-0993   KNBA   VD-A.Maskaliūnas, MX-G.Liorančaitė.
11  Mantas Pranauskas  252.64  1993 
U-15
    Skrajukas   VD-J.Augustinavičius, MX-I.Linkutė.
12  Aivaras Maskaliūnas  190.20  1991 
U-17
    Tauragės BK   VD-P.Bartušis, MX-E.Untė.
13  Viktoras Grigorjevas  178.00  1991 
U-17
 2020-0289   Skrajukas   VD-D.Gelgutas.
14  Egidijus Šakalys  161.20  1991 
U-17
    JSO   VD-V.Prevelis, MX-E.Noreikaitė.
15  Edvinas Jakubauskas  147.56  1991 
U-17
 2020-1024   Smešas   VD-A.Jockus, MX-R.Kaubrytė.
16  Laurynas Sparnauskis  114.76  1996 
U-11
 2020-0997   Tauragės BK   VD-T.Liorančas.
17  Vaidotas Prevelis  62.00  1994 
U-13
    JSO   VD-E.Šakalys, MX-L.Šimukauskaitė.
18  Karolis Borusas  61.16  1992 
U-15
    Klaipėdos BK   VD-T.Stankevičius.
19  Julius Augustinavičius  59.96  1991 
U-17
    Skrajukas   VD-M.Pranauskas, MX-R.Strockytė.
20  Tadas Stankevičius  18.50  1992 
U-15
    Kauno BK   VD-K.Borusas.
21  Dovydas Gelgutas  46.60  1992 
U-15
    Skrajukas   VD-V.Grigorjevas.
22  Lukas Rimeika  9.00  1992 
U-15
    Vilniaus BK   VD-A.Narkis, MX-K.Bastytė.
23  Henrikas Umbražūnas  10.06  1992 
U-15
    Skrajukas   VD-E.Stonkus.
24  Ernestas Stonkus  8.00  1993 
U-15
    Skrajukas   VD-H.Umbražūnas.
25  Tomas Stankus  5.00  1996 
U-11
    Kretingos BK   
26  Ignas Reznikas  6.00  1995 
U-13
 2020-0900   Klaipėdos BK   
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 56 57 
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-12-20 12:00 2008-12-21 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
2008 metų Lietuvos "B" lygos komandinės pirmenybės
2008-11-29 11:30 2008-11-30 14:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-08-23 12:00 2008-08-24 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių 1 ...
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-16 13:00 2008-05-17 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2008 U-19
2008-05-16 13:00 2008-05-17 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
2020 Rugsėjis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.