Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
  Data:  2006-03-18 12:00 - 2006-03-19 16:00
  Vieta:  Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-15 
 26           8 
 19           8 
 12           4 
   9           4 
 16           4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Alan Plavin 
 Oksana Jaciuk 
4,794.41  1993 
 1991 
U-15
U-17
  
  
 Vilniaus BK 
 CBC 
 VD-Ž.Eismontas.
 MD-E.Liočaitė.
2  Vaidotas Česnavičius 
 Gerda Voitechovskaja 
4,533.04  1992 
 1991 
U-15
U-17
  
  
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 VD-E.Slušnys.
 MD-D.Kairytė.
3  Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
2,796.09  1991 
 1992 
U-17
U-15
 2020-0111 
  
 Smešas 
 Kretingos BK 
 VD-V.Česnavičius.
 MD-G.Voitechovskaja.
4  Lukas Litvinas 
 Indrė Starevičiutė 
2,113.08  1992 
 1992 
U-15
U-15
  
  
 Kauno BK 
 Kauno BK 
 VD-M.Prevelis.
 MD-E.Noreikaitė.
5  Povilas Bartušis 
 Giedrė Liorančaitė 
1,860.56  1993 
 1991 
U-15
U-17
 2020-0993 
  
 KNBA 
 Tauragės BK 
 VD-A.Maskaliūnas.
 MD-E.Unte.
6  Martynas Prevelis 
 Emilija Liočaitė 
1,091.72  1993 
 1991 
U-15
U-17
  
  
 JSO 
 Kauno BK 
 VD-L.Litvinas.
 MD-O.Jaciuk.
7  Alvydas Jockus 
 Lauryna Šidlauskaitė 
1,037.86  1992 
 1991 
U-15
U-17
  
  
 Kretingos BK 
 Kretingos BK 
 VD-E.Jakubauskas.
 MD-R.Jocytė.
8  Augustinas Narkis 
 Anna Semionova 
809.36  1993 
 1991 
U-15
U-17
  
  
 Vilniaus BK 
 Vilniaus BK 
 VD-L.Rimeika.
 MD-L.Šimukauskaitė.
9  Aivaras Maskaliūnas 
 Emilija Unte 
791.22  1991 
 1991 
U-17
U-17
  
 2020-0042 
 Tauragės BK 
 Klaipėdos BK 
 VD-P.Bartušis.
 MD-G.Liorančaitė.
10  Mantas Pranauskas 
 Ieva Linkutė 
790.94  1993 
 1993 
U-15
U-15
  
  
 Skrajukas 
 Klaipėdos BK 
 VD-J.Augustinavičius.
 MD-R.Strockytė.
11  Žygimantas Eismontas 
 Greta Parnarauskaitė 
583.37  1992 
 1992 
U-15
U-15
  
  
 Kelmės BK "Gintaras" 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 VD-A.Plavin.
 
12  Egidijus Šakalys 
 Erika Noreikaitė 
667.19  1991 
 1991 
U-17
U-17
  
  
 JSO 
 CBC 
 VD-V.Prevelis.
 MD-I.Starevičiutė.
13  Julius Augustinavičius 
 Rūta Strockytė 
535.65  1991 
 1992 
U-17
U-15
  
  
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 VD-M.Pranauskas.
 MD-I.Linkutė.
14  Vaidotas Prevelis 
 Laura Šimukauskaitė 
499.21  1994 
 1991 
U-13
U-17
  
  
 JSO 
 Kauno BK 
 VD-E.Šakalys.
 MD-A.Semionova.
15  Lukas Rimeika 
 Kristina Bastytė 
37.00  1992 
 1992 
U-15
U-15
  
  
 Vilniaus BK 
 Vilniaus BK 
 VD-A.Narkis.
 MD-R.Kaubrytė.
16  Edvinas Jakubauskas 
 Raminta Kaubrytė 
364.30  1991 
 1993 
U-17
U-15
 2020-1024 
  
 Smešas 
 Kretingos BK 
 VD-A.Jockus.
 MD-K.Bastytė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 57 58 
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-12-20 12:00 2008-12-21 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
2008 metų Lietuvos "B" lygos komandinės pirmenybės
2008-11-29 11:30 2008-11-30 14:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
2020 Spalis
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.