Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

X pasaulio lietuvių sporto žaidynės
  Data:  2017-07-01 10:00 - 2017-07-01 22:00   Nuostatai    
  Vieta:  Kauno sporto halė, Perkūno al. 5, Kaunas   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 22           22.4 
 10           8 
 10           11.2 
   6           9.6 
 15           11.2 
 U-19 
 15           5.6 
   7           2.4 
   6           2.8 
   3     1       1 
   4     1       2 
 40+ 
 17           4 
   4           2.8 
 14           3.6 
   8           4 
 16           4 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 5 ]
   CBC 14 ]
   Kauno BK 6 ]
   KNBA 2 ]
   Vilniaus BK 8 ]
   Kelmės BK 5 ]
   Panevėžio BK 2 ]
   JSO 24 ]
   Tauragės BK 1 ]
   Ignalinos BK 1 ]
   Kretingos BK 8 ]
   Setas 4 ]
   Šakių KISK 4 ]
   Biržų BK 3 ]
   Raseinių BK 3 ]
   Smešas 3 ]
   BK "Svajonė" 1 ]
   SEB 1 ]
   Virus 3 ]
   Šiauliai 1 ]
   Viekšniai 1 ]
   Baltijos badmintonas 1 ]
   BK PLAY 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 18 ]  Šalis  Grupė (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Gustavas Brazaitis   U-15  15 U-19 VV 7·32
 Kęstutis Choromanskis   40+    8 40+ VV 180·226·238
 Kęstutis Dobrovolskis   40+  15 40+ VV 164·186·208
 Modestas Dvarvytis   Suaug  21 Suaug VV 168·196·217
 Tomas Varnalis   40+  13 40+ VV 182·206 14 40+ VD N.Venys 91·112·132
 Nerijus Venys   40+  12 40+ VV 181·206·226 14 40+ VD T.Varnalis 91·112·132
 Rimantas Jurkuvėnas   50+    1 40+ VV 202·222·235 10 40+ VD P.Svideravičius 93·131·151
 Mindaugas Stankevičius   Suaug  22 Suaug VV 171·197·218
 Audrius Petravičius   40+    6 40+ VV 184·204·223·235   7 40+ VD V.Balaišis 93·110·129·148
 Natalija Cvetkova   Suaug    9 Suaug MV 159·173·200
 Viktoras Steponkus   60+  19 40+ VV 163·183·207
 Viktoras Timofejevas   Suaug  19 Suaug VV 170·197 10 Suaug VD R.Zagrebajev 100·141
 Evelina Viliūtė - Yurtaeva   35+  10 Suaug MV 160·177
 Rimantas Zagrebajev   Suaug  20 Suaug VV 169·196 10 Suaug VD V.Timofejevas 100·141
 Kristina Kairytė   Suaug    8 Suaug MV 159·177
 Gediminas Andrikonis   35+    8 Suaug VV 189·209·230·241   9 Suaug VD A.Kvedarauskas 98·154   3 Suaug MX I.Petrulaitienė 22·46·67·82
 Petras Gražulis   55+  18 40+ VV 164·187
 Linvydas Krivickas   45+  14 40+ VV 163·187
Viso dalyvių: 120
  
  Turnyrai 
   1 2 ... 46 47 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 10:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
DREAM TEAM CUP (Q3)
2018-07-28 10:00 2018-07-28 22:00
Delfi, Vilnius
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
2018 Rugpjūtis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Ar patinka eksperimentinė (5x11) skaičiavimo sistema naudojama Lietuvos taurės varžybose?
[ 2016-10-02 ]
Taip
Ne
Man tas pats
Komentarų: 46 ]  [ Balsų: 1309 ]
Balsavimų archyvas
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.