Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

X pasaulio lietuvių sporto žaidynės
  Data:  2017-07-01 10:00 - 2017-07-01 22:00   Nuostatai    
  Vieta:  Kauno sporto halė, Perkūno al. 5, Kaunas   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 22           22.4 
 10           8 
 10           11.2 
   6           9.6 
 15           11.2 
 U-19 
 15           5.6 
   7           2.4 
   6           2.8 
   3     1       1 
   4     1       2 
 40+ 
 17           4 
   4           2.8 
 14           3.6 
   8           4 
 16           4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Indrė Petrulaitienė 
 Jelena Ramaneckienė 
6,794.44  1979 
 1980 
35+
35+
 2018-0026 
 2018-0161 
 JSO 
 BK PLAY 
 MX-G.Andrikonis.
 MX-F.Juchnevičius.
2  Aurelija Pakšytė 
 Veslava Tankevič 
6,137.97  1979 
 1980 
35+
35+
 2018-0336 
 2018-0474 
 CBC 
 Vilniaus BK 
 MX-S.Leonovič.
 MX-R.Kavaliauskas.
3  Toma Rakauskaitė 
 Sandra Damaškaitė 
5,461.16  1987 
 1996 
Suaug
Suaug
 2018-0109 
 2018-0104 
 CBC 
 JSO 
 MX-K.Reimeris.
 MX-T.Vaškevičius.
4  Gintė Pačkauskaitė 
 Urtė Padaigaitė 
3,227.37  1988 
 1989 
Suaug
Suaug
 2018-0477 
 2018-0146 
 CBC 
 Virus 
 
 MX-S.Šaltmeris.
5  Monika Plytnikaitė 
 Ieva Sendžikaitė 
2,858.15  1995 
 1996 
Suaug
Suaug
 2018-0610 
 2018-0076 
 JSO 
 Kauno BK 
 MX-G.Čepkauskas.
 MX-T.Raila.
6  Sandra Čečkauskienė 
 Lorena Valantiejienė 
2,198.40  1979 
 1982 
35+
Suaug
 2018-0136 
 2018-0111 
 Smešas 
 Kelmės BK 
 MX-A.Januška.
 MX-T.Tiškus.
  Turnyrai 
   1 2 ... 46 47 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 09:30 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2018-08-18 09:00 2018-08-19 22:00
Nenustatyta, . ,
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 08:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
DREAM TEAM CUP (Q3)
2018-07-28 10:00 2018-07-28 22:00
Delfi, Vilnius
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
2018 Spalis
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.