Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

12-oji Lietuvos taurė Ds ir Dj (4-as etapas)
  Data:  2017-05-13 10:00 - 2017-05-13 22:00
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug D 
 26           6 
   6           3 
 15           3 
 13           3 
 24           3 
 U-19 D 
 24           3 
 36           3 
 10           1.5 
 17           1.5 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 3 ]
   KNBA 10 ]
   Kauno BK 8 ]
   CBC 31 ]
   JSO 3 ]
   Vilniaus BK 11 ]
   Panevėžio BK 11 ]
   Kelmės BK 10 ]
   Tauragės BK 3 ]
   Setas 5 ]
   Šakių KISK 2 ]
   Raseinių BK 7 ]
   Biržų BK 1 ]
   SEB 7 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Minija Barauskaitė   2005   U-13  2018-0671  11 U-19 D MV 15·28·42·55·72   6 U-19 D MD L.Loginova 96·118·135·155
 Lia Loginova   2004   U-15  2018-0219  10 U-19 D MV 18·29·47·59·75   6 U-19 D MD M.Barauskaitė 96·118·135·155
 Tomas Ožalas   1969   45+  2018-0249    1 Suaug D VD A.Ramanauskas 191·211·228   5 Suaug D MX A.Jankauskaitė 86·105·128·151
 Gita Petrikaitė   2001   U-17    24 U-19 D MV 6·24·40·56·74   8 U-19 D MD D.Statkutė 92·116·134·154
 Andrius Ramanauskas   1969   45+  2018-0251    1 Suaug D VD T.Ožalas 191·211·228   4 Suaug D MX J.Kažanauskaitė 87·105·126·150
 Dominyka Statkutė   2003   U-15    20 U-19 D MV 10·26·41·54·73   8 U-19 D MD G.Petrikaitė 92·116·134·154
 Jorūnė Šalnaitė   2008   U-11  2018-0223  21 U-19 D MV 9·33·49 10 U-19 D MD J.Kavaliauskaitė 97·122·139
   Virus 6 ]
   Ignalinos BK 2 ]
   Prienų BK 3 ]
   Šiauliai 1 ]
   BK PLAY 6 ]
   Birštono BK 4 ]
   GPT 2 ]
 Kiti žaidėjai [ 1 ]
Viso dalyvių: 137
  
  Turnyrai 
   1 2 ... 48 49 
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 10:00 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
Fast and Furious Badminton Tournament
2019-01-19 10:00 2019-01-19 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 10:00 2019-01-19 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 09:30 2018-12-15 23:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
55-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2018-12-01 11:00 2018-12-02 15:00
Bastilija, Tauragė
AQUA CUP
2018-12-01 10:00 2018-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Sausis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.