Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

12-oji Lietuvos taurė Ds ir Dj (4-as etapas)
  Data:  2017-05-13 10:00 - 2017-05-13 22:00
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug D 
 26           6 
   6           3 
 15           3 
 13           3 
 24           3 
 U-19 D 
 24           3 
 36           3 
 10           1.5 
 17           1.5 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Liepa Leonavičiūtė  443.20  2007 
U-11
 2019-0468   Klaipėdos BK   MD-L.Aleknavičiūtė.
2  Rusnė Vitkauskaitė  359.00  2006 
U-13
 2019-0506   Raseinių BK   MD-S.Micevičiūtė.
3  Liepa Aleknavičiūtė  276.80  2007 
U-11
 2019-0460   Klaipėdos BK   MD-L.Leonavičiūtė.
4  Saida Micevičiūtė  199.30  2006 
U-13
 2019-0074   Raseinių BK   MD-R.Vitkauskaitė.
5  Smiltė Mauragytė  178.30  2006 
U-13
 2019-0077   Raseinių BK   MD-G.Lukoševičiūtė.
6  Dangė Lygnugarytė  172.10  2007 
U-11
 2019-0470   Klaipėdos BK   MD-R.Kelečiūtė.
7  Martyna Marija Marcinkevičiūtė  135.20  2005 
U-13
 2019-0856   CBC   
8  Radvilė Kelečiūtė  135.15  2008 
U-11
    CBC   MD-D.Lygnugarytė.
9  Aina Ralytė  97.20  2006 
U-13
 2019-0600   Kelmės BK "Gintaras"   MD-V.Žilytė.
10  Lia Loginova  87.60  2004 
U-15
    SEB   MD-M.Barauskaitė.
11  Minija Barauskaitė  74.40  2005 
U-13
 2019-0690   SEB   MD-L.Loginova.
12  Goda Lukoševičiūtė  66.60  2006 
U-13
    Raseinių BK   MD-S.Mauragytė.
13  Vakarė Žilytė  65.55  2006 
U-13
 2019-0601   Kelmės BK "Gintaras"   MD-A.Ralytė.
14  Atėnė Peleckytė  60.50  2007 
U-11
 2019-0827   Kelmės BK "Gintaras"   MD-D.Širkutė.
15  Jorė Kavaliauskaitė  58.80  2009 
U-9
 2019-0185   CBC   MD-J.Šalnaitė.
16  Augustė Leimonaitė  48.00  2003 
U-15
 2019-0618   Kauno BK   MD-A.Švaikauskatė.
17  Fausta Gedminaitė  48.00  2002 
U-17
 2019-0271   Kelmės BK "Gintaras"   MD-E.Valčiukaitė.
18  Anastasija Sepova  37.40  2006 
U-13
    Vilniaus BK   MD-J.Linkutė.
19  Greta Vedrickaitė  35.40  2007 
U-11
 2019-0043   Vilniaus BK   MD-Ū.Lasinskaitė.
20  Dominyka Statkutė  35.20  2003 
U-15
    SEB   MD-G.Petrikaitė.
21  Jorūnė Šalnaitė  29.75  2008 
U-11
 2019-0300   SEB   MD-J.Kavaliauskaitė.
22  Emilija Klinavičiūtė  24.60  2006 
U-13
    Vilniaus BK   MD-V.Vinckutė.
23  Ieva Šitkauskaitė  22.80  2004 
U-15
    CBC   
24  Gita Petrikaitė  26.00  2001 
U-17
    SEB   MD-D.Statkutė.
25  Viltė Vinckutė  19.20  2006 
U-13
 2019-0055   Vilniaus BK   MD-E.Klinavičiūtė.
26  Digna Širkutė  15.00  2003 
U-15
    Kelmės BK "Gintaras"   MD-A.Peleckytė.
27  Elzė Valčiukaitė  12.00  2003 
U-15
    Kelmės BK "Gintaras"   MD-F.Gedminaitė.
28  Nikolė Puchovičiūtė  11.20  2005 
U-13
 2019-0768   CBC   MD-M.Railaitė.
29  Ūla Lasinskaitė  4.20  2005 
U-13
 2019-0044   Vilniaus BK   MD-G.Vedrickaitė.
30  Agnė Ralovecaitė  3.00  2004 
U-15
    Kelmės BK "Gintaras"   MD-M.Sutkutė.
31  Milanta Sutkutė  3.00  2004 
U-15
 2019-0828   Kelmės BK "Gintaras"   MD-A.Ralovecaitė.
32  Vaiva Plieniūtė   2006 
U-13
 2019-0995   KNBA   MD-A.Lukočiūtė.
33  Justė Linkutė   2003 
U-15
 2019-0072   Raseinių BK   MD-A.Sepova.
34  Aušra Švaikauskatė   2003 
U-15
    Kauno BK   MD-A.Leimonaitė.
35  Miglė Railaitė 
    CBC   MD-N.Puchovičiūtė.
36  Adelė Lukočiūtė   2007 
U-11
    KNBA   MD-V.Plieniūtė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 51 52 
PBL Komandinis 2019
2019-07-06 10:00 2019-07-06 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2019-05-11 09:00 2019-05-12 15:00
Delfi, Vilnius
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
2019 Birželis
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.