Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

12-oji Lietuvos taurė Ds ir Dj (4-as etapas)
  Data:  2017-05-13 10:00 - 2017-05-13 22:00
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug D 
 26           6 
   6           3 
 15           3 
 13           3 
 24           3 
 U-19 D 
 24           3 
 36           3 
 10           1.5 
 17           1.5 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Saida Micevičiūtė 
 Rusnė Vitkauskaitė 
439.75  2006 
 2006 
U-13
U-13
 2018-0411 
 2018-0405 
 Raseinių BK 
 Raseinių BK 
 
 
2  Liepa Aleknavičiūtė 
 Liepa Leonavičiūtė 
439.40  2007 
 2007 
U-11
U-11
 2018-0380 
 2018-0382 
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 
 
3  Goda Lukoševičiūtė 
 Smiltė Mauragytė 
224.04  2006 
 2006 
U-13
U-13
  
 2018-0409 
 Raseinių BK 
 Raseinių BK 
 
 
4  Radvilė Kelečiūtė 
 Dangė Lygnugarytė 
216.85  2008 
 2007 
U-11
U-11
  
 2018-0386 
 CBC 
 Klaipėdos BK 
 
 
5  Aina Ralytė 
 Vakarė Žilytė 
209.15  2006 
 2006 
U-13
U-13
 2018-0228 
 2018-0225 
 Kelmės BK 
 Kelmės BK 
 
 
6  Minija Barauskaitė 
 Lia Loginova 
156.40  2005 
 2004 
U-13
U-15
 2018-0671 
 2018-0219 
 SEB 
 SEB 
 
 
7  Atėnė Peleckytė 
 Digna Širkutė 
96.45  2007 
 2003 
U-11
U-15
 2018-0229 
  
 Kelmės BK 
 Kelmės BK 
 
 
8  Dominyka Statkutė 
 Gita Petrikaitė 
87.00  2003 
 2001 
U-15
U-17
  
  
 SEB 
 SEB 
 
 
9  Augustė Leimonaitė 
 Aušra Švaikauskatė 
64.00  2003 
 2003 
U-15
U-15
 2018-0085 
 2018-0939 
 Kauno BK 
 Kauno BK 
 
 
10  Jorūnė Šalnaitė 
 Jorė Kavaliauskaitė 
84.70  2008 
 2007 
U-11
U-11
 2018-0223 
  
 SEB 
 CBC 
 
 
11  Fausta Gėdminaitė 
 Elzė Valčiukaitė 
61.50  2002 
 2003 
U-17
U-15
 2018-0230 
  
 Kelmės BK 
 Kelmės BK 
 
 
12  Ūla Lasinskaitė 
 Greta Vedrickaitė 
43.45  2005 
 2007 
U-13
U-11
 2018-0721 
 2018-0152 
 Vilniaus BK 
 Vilniaus BK 
 
 
13  Emilija Klinavičiūtė 
 Viltė Vinckutė 
34.00  2006 
 2006 
U-13
U-13
 2018-0717 
 2018-0718 
 Vilniaus BK 
 Vilniaus BK 
 
 
14  Anastasija Sepova 
 Justė Linkutė 
33.60  2006 
 2003 
U-13
U-15
  
 2018-0413 
 Vilniaus BK 
 Raseinių BK 
 
 
15  Agnė Ralovecaitė 
 Milanta Sutkutė 
12.00  2004 
 2004 
U-15
U-15
 2018-0227 
 2018-0226 
 Kelmės BK 
 Kelmės BK 
 
 
18  Nikolė Puchovičiūtė 
 Miglė Railaitė 
4.80  2005 
 
U-13
 2018-0198 
  
 CBC 
 CBC 
 
 
19  Adelė Lukočiūtė 
 Vaiva Plieniūtė 
 2007 
 2006 
U-11
U-13
  
 2018-0966 
 KNBA 
 KNBA 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 45 46 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 09:30 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
Kauno miesto jaunių ir jaunučių atviras čempionatas (Sekmadienio turnyras)
2018-04-15 09:00 2018-04-15 16:00
Kauno švara, Kaunas
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Dj grupė
2018-04-14 10:00 2018-04-14 19:00
Modulis, Tauragė
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Cv ir Ds grupės
2018-04-14 10:00 2018-04-14 22:00
Sabonio KC, Kaunas
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-04-14 10:00 2018-04-14 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) A ir Bs grupės
2018-04-14 10:00 2018-04-14 21:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos vaikų taurė U13 ir U17
2018-04-07 10:00 2018-04-07 20:00
SEB arena, Vilnius
Lietuvos C lygos komandinis čempionatas
2018-04-07 10:00 2018-04-07 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos B lygos komandinis čempionatas
2018-04-07 10:00 2018-04-07 22:00
Delfi, Vilnius
DREAM TEAM CUP (Pavasario Etapas)
2018-03-31 10:00 2018-03-31 22:00
Delfi, Vilnius
BK „PLAY“ VD Turnyras Nr.1
2018-03-25 17:00 2018-03-25 19:00
A.Puškino VM, Vilnius
Lietuvos jaunimo (U19) ir Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2018-03-24 11:00 2018-03-25 19:00
Bastilija, Tauragė
2018 Balandis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Ar patinka eksperimentinė (5x11) skaičiavimo sistema naudojama Lietuvos taurės varžybose?
[ 2016-10-02 ]
Taip
Ne
Man tas pats
Komentarų: 46 ]  [ Balsų: 1224 ]
Balsavimų archyvas
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.