Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

12-oji Lietuvos taurė Ds ir Dj (4-as etapas)
  Data:  2017-05-13 10:00 - 2017-05-13 22:00
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug D 
 26           6 
   6           3 
 15           3 
 13           3 
 24           3 
 U-19 D 
 24           3 
 36           3 
 10           1.5 
 17           1.5 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Vaidas Korolkovas  892.20  1974 
40+
 2019-0180   Biržų BK   MX-I.Vidzėnienė.
2  Aurimas Meškinis  698.00  1986 
Suaug
    Panevėžio BK   VD-S.Eibukas.
3  Martynas Povilaitis  560.68  1980 
35+
 2019-0025   Vilniaus BK   MX-E.Mačiulytė.
4  Marius Armonas  402.78  1983 
Suaug
    CBC   VD-A.Tamošaitis.
5  Audrius Vilčinskas  396.20  1971 
45+
 2019-0170   Setas   VD-V.Šimkus.
6  Nooru Choori   1994 
Suaug
    [IND]   VD-G.Siva.
7  Livijus Aleksovas  352.40  1983 
Suaug
    CBC   MX-J.Treinytė.
8  Gobinath Siva   1993 
Suaug
 2019-0313   JSO   VD-N.Choori.
9  Marius Brazauskas  244.60  1993 
Suaug
 2019-0361   KNBA   VD-D.Kairys.
10  Raimondas Banelis  211.00  1981 
35+
 2019-0231   Panevėžio BK   VD-R.Stakionis.
11  Andžej Mackevič (jr)  164.40  1998 
Suaug
 2019-0281   BK PLAY   VD-J.Nekrasov.
12  Algimantas Balčas  152.80  1958 
55+
    Šiauliai   
13  Raimondas Stakionis  133.20  1981 
35+
 2019-0246   Panevėžio BK   VD-R.Banelis.
14  Jevgenij Nekrasov  105.60  1985 
Suaug
    CBC   VD-A.Mackevič (jr).
15  Juozas Adomaitis  73.60  1997 
Suaug
 2019-0305   JSO   VD-V.Turolevičius.
16  Mindaugas Danys  74.00  1971 
45+
    CBC   MX-I.Semaškienė.
17  Paulius Umantas  60.00  1994 
Suaug
    Panevėžio BK   MX-G.Plečkaitytė.
18  Vidmantas Jonikas  41.00  1977 
35+
    CBC   MX-Ž.Simonaitytė.
19  Kęstutis Lasinskas  16.60  1979 
35+
    GPT   VD-R.Vedrickas.
20  Darius Kairys  15.40  1971 
45+
 2019-0160   Setas   VD-M.Brazauskas.
21  Dominykas Paulauskas  16.00  1986 
Suaug
 2019-0242   Panevėžio BK   MX-S.Bikutė.
22  Martynas Jonkus  12.00  1983 
Suaug
 2019-0236   Panevėžio BK   
23  Rapolas Vedrickas  11.00  1976 
40+
 2019-0019   GPT   VD-K.Lasinskas.
24  Vaidas Turolevičius   1991 
Suaug
 2019-0154   Tauragės BK   VD-J.Adomaitis.
25  Alvaras Šimonis   1991 
Suaug
 2019-0430   CBC   MX-I.Jakutienė.
26  Nedas Brikas   1997 
Suaug
    CBC   VD-M.Grigaliūnas.
  Turnyrai 
   1 2 ... 48 49 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 09:30 2018-12-15 23:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
55-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2018-12-01 11:00 2018-12-02 15:00
Bastilija, Tauragė
AQUA CUP
2018-12-01 10:00 2018-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Sausis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.