Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

12-oji Lietuvos taurė Ds ir Dj (4-as etapas)
  Data:  2017-05-13 10:00 - 2017-05-13 22:00
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug D 
 26           6 
   6           3 
 15           3 
 13           3 
 24           3 
 U-19 D 
 24           3 
 36           3 
 10           1.5 
 17           1.5 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Vaidas Korolkovas  892.20  1974 
40+
 2018-0567   Biržų BK   MX-I.Vidzenienė.
2  Aurimas Meškinis  698.00  1986 
Suaug
 2018-0558   Panevėžio BK   VD-S.Eibukas.
3  Martynas Povilaitis  560.68  1980 
35+
 2018-0153   Vilniaus BK   MX-E.Mačiulytė.
4  Marius Armonas  402.78  1983 
Suaug
 2018-0056   CBC   VD-A.Tamošaitis.
5  Audrius Vilčinskas  396.20  1971 
45+
 2018-0269   Setas   VD-V.Šimkus.
6  Nooru Choori   1994 
Suaug
    [IND]   VD-G.Siva.
7  Livijus Aleksovas  352.40  1983 
Suaug
 2018-0897   CBC   MX-J.Treinytė.
8  Gobinath Siva   1993 
Suaug
 2018-0006   JSO   VD-N.Choori.
9  Marius Brazauskas  244.60  1993 
Suaug
 2018-0318   KNBA   VD-D.Kairys.
10  Raimondas Banelis  211.00  1981 
35+
 2018-0547   Panevėžio BK   VD-R.Stakionis.
11  Andžej Mackevič (jr)  164.40  1998 
Suaug
 2018-0165   BK PLAY   VD-J.Nekrasov.
12  Algimantas Balčas  152.80  1958 
55+
    Šiauliai   
13  Raimondas Stakionis  133.20  1981 
35+
 2018-0560   Panevėžio BK   VD-R.Banelis.
14  Jevgenij Nekrasov  105.60  1985 
Suaug
 2018-0526   CBC   VD-A.Mackevič (jr).
15  Juozas Adomaitis  73.60  1997 
Suaug
 2018-0007   JSO   VD-V.Turolevičius.
16  Mindaugas Danys  74.00  1971 
45+
 2018-0058   CBC   MX-I.Semaškienė.
17  Paulius Umantas  60.00  1994 
Suaug
 2018-0596   Panevėžio BK   MX-G.Plečkaitytė.
18  Vidmantas Jonikas  41.00  1977 
35+
 2018-0060   CBC   MX-Ž.Simonaitytė.
19  Kęstutis Lasinskas  16.60  1979 
35+
 2018-0624   GPT   VD-R.Vedrickas.
20  Darius Kairys  15.40  1971 
45+
 2018-0129   Setas   VD-M.Brazauskas.
21  Dominykas Paulauskas  16.00  1986 
Suaug
 2018-0559   Panevėžio BK   MX-S.Bikutė.
22  Martynas Jonkus  12.00  1983 
Suaug
 2018-0877   Panevėžio BK   
23  Rapolas Vedrickas  11.00  1976 
40+
 2018-0625   GPT   VD-K.Lasinskas.
24  Vaidas Turolevičius   1991 
Suaug
 2018-0582   Tauragės BK   VD-J.Adomaitis.
25  Alvaras Šimonis   1991 
Suaug
    CBC   MX-I.Jakutienė.
26  Nedas Brikas   1997 
Suaug
    CBC   VD-M.Grigaliūnas.
  Turnyrai 
   1 2 ... 45 46 
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 09:30 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
Kauno miesto jaunių ir jaunučių atviras čempionatas (Sekmadienio turnyras)
2018-04-15 09:00 2018-04-15 16:00
Kauno švara, Kaunas
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Dj grupė
2018-04-14 10:00 2018-04-14 19:00
Modulis, Tauragė
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Cv ir Ds grupės
2018-04-14 10:00 2018-04-14 22:00
Sabonio KC, Kaunas
2018 Gegužė
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Ar patinka eksperimentinė (5x11) skaičiavimo sistema naudojama Lietuvos taurės varžybose?
[ 2016-10-02 ]
Taip
Ne
Man tas pats
Komentarų: 46 ]  [ Balsų: 1254 ]
Balsavimų archyvas
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.