Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

12-oji Lietuvos taurė Ds ir Dj (4-as etapas)
  Data:  2017-05-13 10:00 - 2017-05-13 22:00
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug D 
 26           6 
   6           3 
 15           3 
 13           3 
 24           3 
 U-19 D 
 24           3 
 36           3 
 10           1.5 
 17           1.5 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Birutė Baranauskaitė 
 Laima Chomskytė 
1,325.00  1983 
 1983 
Suaug
Suaug
 2019-0572 
 2019-0298 
 Birštono BK 
 Birštono BK 
 MX-K.Jucys.
 MX-P.Jūras.
2  Jolanta Treinytė 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
1,163.50  1984 
 1981 
Suaug
35+
 2019-0357 
 2019-0171 
 JSO 
 Setas 
 MX-L.Aleksovas.
 MX-S.Eibukas.
3  Aistė Jankauskaitė 
 Kristina Nareikienė 
1,078.02  1987 
 1984 
Suaug
Suaug
  
 2019-0588 
 CBC 
 CBC 
 MX-T.Ožalas.
 MX-D.Čeplinskas.
4  Justė Kažanauskaitė 
 Gintarė Plečkaitytė 
719.20  1992 
 1994 
Suaug
Suaug
 2019-0144 
 2019-0836 
 CBC 
 CBC 
 MX-A.Ramanauskas.
 MX-P.Umantas.
5  Eglė Mačiulytė 
 Indrė Semaškienė 
631.48  1988 
 1986 
Suaug
Suaug
 2019-0536 
  
 Virus 
 Virus 
 MX-M.Povilaitis.
 MX-M.Danys.
6  Aurelija Martinkutė 
 Živilė Simonaitytė 
358.92  1982 
 1986 
Suaug
Suaug
  
 2019-0539 
 Virus 
 Virus 
 
 MX-V.Jonikas.
7  Jurgita Bazytė 
 Aušra Montvydaitė 
238.10  1985 
 1987 
Suaug
Suaug
 2019-0842 
 2019-0014 
 BK PLAY 
 Virus 
 
 
8  Ieva Vidzėnienė 
 Rūta Žigienė 
188.00  1983 
 1976 
Suaug
40+
 2019-0227 
 2019-0274 
 Panevėžio BK 
 Ignalinos BK 
 MX-V.Korolkovas.
 MX-K.Supronas.
9  Rūta Bubulienė 
 Jolanta Lukoic 
109.75  1975 
 1980 
40+
35+
 2019-0363 
  
 KNBA 
 BK PLAY 
 MX-A.Šiuša.
 
10  Dovilė Jonkuvienė 
 Sandra Latvėnaitė 
64.70  1983 
 1983 
Suaug
Suaug
 2019-0237 
  
 Panevėžio BK 
 Panevėžio BK 
 
 MX-A.Grunda.
11  Asta Kvasytė 
 Aušra Lingytė 
62.40  1983 
 1987 
Suaug
Suaug
 2019-0645 
 2019-0656 
 CBC 
 CBC 
 MX-R.Pratusevičius.
 MX-M.Grigaliūnas.
12  Inga Jakutienė 
 Alina Michaliova 
51.75  1972 
 1981 
40+
35+
 2019-0654 
 2019-0647 
 CBC 
 CBC 
 MX-A.Šimonis.
 MX-V.Bakanas.
13  Jekaterina Goriainova 
 Sonata Karčiauskaitė 
37.25  1982 
 1990 
Suaug
Suaug
  
  
 BK PLAY 
 BK PLAY 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 49 50 
Lietuvos C lygos komandinis čempionatas
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Klaipėdos atviros jaunimo pirmenybės
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Lietuvos B lygos komandinis čempionatas
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 17:00 2019-04-07 13:00
Delfi, Vilnius
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 09:30 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A grupė)
2019-03-09 10:30 2019-03-09 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:30
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:00
Bastilija, Tauragė
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:30
Delfi, Vilnius
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Bastilija, Tauragė
2019 Kovas
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.