Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

12-oji Lietuvos taurė Ds ir Dj (4-as etapas)
  Data:  2017-05-13 10:00 - 2017-05-13 22:00
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug D 
 26           6 
   6           3 
 15           3 
 13           3 
 24           3 
 U-19 D 
 24           3 
 36           3 
 10           1.5 
 17           1.5 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Dainius Čeplinskas 
 Kristina Nareikienė 
1,602.51  1977 
 1984 
35+
Suaug
 2018-0324 
 2018-0472 
 CBC 
 CBC 
 VD-P.Jūras.
 MD-A.Jankauskaitė.
2  Paulius Jūras 
 Laima Chomskytė 
1,508.20  1980 
 1983 
35+
Suaug
 2018-0175 
 2018-0777 
 Birštono BK 
 Birštono BK 
 VD-D.Čeplinskas.
 MD-B.Baranauskaitė.
3  Livijus Aleksovas 
 Jolanta Treinytė 
1,472.08  1983 
 1984 
Suaug
Suaug
 2018-0897 
 2018-0050 
 CBC 
 JSO 
 
 MD-J.Živatkauskaitė.
4  Andrius Ramanauskas 
 Justė Kažanauskaitė 
1,244.91  1969 
 1992 
45+
Suaug
 2018-0251 
 2018-0108 
 SEB 
 CBC 
 VD-T.Ožalas.
 MD-G.Plečkaitytė.
5  Tomas Ožalas 
 Aistė Jankauskaitė 
1,142.42  1969 
 1987 
45+
Suaug
 2018-0249 
 2018-0604 
 SEB 
 CBC 
 VD-A.Ramanauskas.
 MD-K.Nareikienė.
6  Marius Augustaitis 
 Marina Murovova 
1,095.30  1985 
 1987 
Suaug
Suaug
 2018-0117 
  
 Šakių KISK 
 Šakių KISK 
 
 
7  Martynas Povilaitis 
 Eglė Mačiulytė 
992.31  1980 
 1988 
35+
Suaug
 2018-0153 
 2018-0142 
 Vilniaus BK 
 Virus 
 
 MD-I.Semaškienė.
8  Saulius Eibukas 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
921.64  1970 
 1981 
45+
35+
 2018-0263 
 2018-0133 
 Setas 
 Setas 
 VD-A.Meškinis.
 MD-J.Treinytė.
9  Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
831.81  1980 
 1983 
35+
Suaug
 2018-0174 
 2018-0173 
 Birštono BK 
 Birštono BK 
 
 MD-L.Chomskytė.
10  Jonas Seniūnas 
 Jurgita Kareckienė 
671.54  1978 
 1978 
35+
35+
 2018-0611 
 2018-0612 
 KNBA 
 KNBA 
 
 
11  Vidmantas Jonikas 
 Živilė Simonaitytė 
596.52  1977 
 1986 
35+
Suaug
 2018-0060 
 2018-0801 
 CBC 
 Virus 
 
 MD-A.Martinkutė.
12  Mindaugas Danys 
 Indrė Semaškienė 
403.11  1971 
 1986 
45+
Suaug
 2018-0058 
 2018-0112 
 CBC 
 KNBA 
 
 MD-E.Mačiulytė.
13  Tomas Lukoševičius 
 Kristina Tamošaitienė 
334.40  1980 
 1983 
35+
Suaug
 2018-0064 
 2018-0370 
 CBC 
 CBC 
 
 
14  Kęstas Supronas 
 Rūta Žigienė 
226.04  1954 
 1976 
60+
40+
 2018-0287 
 2018-0427 
 Panevėžio BK 
 Ignalinos BK 
 VD-A.Grunda.
 MD-I.Vidzenienė.
15  Artūras Grunda 
 Sandra Latvėnaitė 
196.03  1988 
 1983 
Suaug
Suaug
 2018-0542 
  
 Ignalinos BK 
 Panevėžio BK 
 VD-K.Supronas.
 MD-D.Jonkuvienė.
16  Vaidas Korolkovas 
 Ieva Vidzenienė 
118.65  1974 
 1983 
40+
Suaug
 2018-0567 
 2018-0231 
 Biržų BK 
 Panevėžio BK 
 
 MD-R.Žigienė.
17  Paulius Umantas 
 Gintarė Plečkaitytė 
97.00  1994 
 1994 
Suaug
Suaug
 2018-0596 
 2018-0339 
 Panevėžio BK 
 CBC 
 
 MD-J.Kažanauskaitė.
18  Vilmantas Marcinkevičius 
 Akvilė Kazlienė  
90.54  1969 
 1982 
45+
Suaug
 2018-0065 
 2018-0360 
 CBC 
 CBC 
 
 
19  Vidas Bakanas 
 Alina Michaliova 
76.40  1980 
 1981 
35+
35+
 2018-0323 
  
 CBC 
 CBC 
 VD-R.Pratusevičius.
 MD-I.Jakutienė.
20  Antanas Šiuša 
 Rūta Bubulienė 
44.00  1970 
 1975 
45+
40+
  
 2018-0245 
 KNBA 
 KNBA 
 
 MD-J.Lukoic.
21  Rytis Pratusevičius 
 Asta Kvasytė 
63.40  1988 
 1983 
Suaug
Suaug
 2018-0811 
 2018-0332 
 CBC 
 CBC 
 VD-V.Bakanas.
 MD-A.Lingytė.
22  Martynas Grigaliūnas 
 Aušra Lingytė 
40.70  1992 
 1987 
Suaug
Suaug
 2018-0599 
 2018-0362 
 CBC 
 CBC 
 VD-N.Brikas.
 MD-A.Kvasytė.
23  Dominykas Paulauskas 
 Sandra Bikutė 
36.00  1986 
 1996 
Suaug
Suaug
 2018-0559 
  
 Panevėžio BK 
 Panevėžio BK 
 
 
24  Alvaras Šimonis 
 Inga Jakutienė 
30.10  1991 
 1972 
Suaug
40+
  
 2018-0327 
 CBC 
 CBC 
 
 MD-A.Michaliova.
  Turnyrai 
   1 2 ... 46 47 
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 09:30 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2018-08-18 09:00 2018-08-19 22:00
Nenustatyta, . ,
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 08:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
DREAM TEAM CUP (Q3)
2018-07-28 10:00 2018-07-28 22:00
Delfi, Vilnius
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
2018 Rugsėjis
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.