Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Dream Team Cup (Žiemos etapas)
  Data:  2017-03-04 10:00 - 2017-03-04 21:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius
Eil.nr Komandos Reitingas
 1  CBC DELFINAI
(CBC N1)
 3,737.13 
 2  CBC UNITED
(CBC UNITED)
 4,368.82 
 3  Virus for Victory
(Virus)
 2,926.55 
 4  CBC - Dailės Akademija Team
(CBC-DAT)
 1,476.27 
 5  CBC AMERIKONAI
(AMERIKONAI)
 1,995.47 
 6  N BADMINTON
(N BADMINTON)
 1,189.14 
Rezultatai Rato varžybos Atkrintamosios varžybos
Nr
  Komanda  123456 Taškai Susitikimai Vieta
1
CBC N1  
 
3:6 4:5 7:2 4:5 6:3 2 24 - 21
45
4
2
CBC UNITED 6:3 
 
5:4 9:0 6:3 7:2 5 33 - 12
45
1
3
Virus 5:4 4:5 
 
8:1 6:3 6:2 4 29 - 15
45
2
4
CBC-DAT 2:7 0:9 1:8 
 
3:6 4:5 0 10 - 35
45
6
5
AMERIKONAI 5:4 3:6 3:6 6:3 
 
6:3 3 23 - 22
45
3
6
N BADMINTON 3:6 2:7 2:6 5:4 3:6 
 
1 15 - 29
45
5

  Komandinio susitikimo detalės  
Eilė Kategorija CBC N1 Rezultatas N BADMINTON Informacija
1 Vyrų vienetas Karolis Reimeris 11:5
11:3
11:5
Egidijus Doviakovskis
2 Moterų vienetas Vita Savickaitė 5:11
3:11
5:11
Tanita Urbonienė
3 Vyrų dvejetas Benas Davidonis
Karolis Reimeris
11:5
11:5
11:3
Audrius Lesinskas
Jonas Seniūnas
4 Vyrų dvejetas Artūras Nareika
Mindaugas Danys
11:3
11:2
11:7
Aurimas Kamantauskas
Egidijus Doviakovskis
5 Moterų dvejetas Rūta Ulozaitė
Kristina Nareikienė
7:11
10:12
8:11
Tanita Urbonienė
Indrė Semaškienė
6 Moterų dvejetas Inga Stravinskienė
Vita Savickaitė
7:11
8:11
5:11
Jurgita Kareckienė
Vaiva Bubulytė
7 Mišrus dvejetas Benas Davidonis
Kristina Nareikienė
11:9
11:5
11:7
Jonas Seniūnas
Jurgita Kareckienė
8 Mišrus dvejetas Artūras Nareika
Rūta Ulozaitė
11:2
11:4
11:9
Aurimas Kamantauskas
Vaiva Bubulytė
9 Mišrus dvejetas Mindaugas Danys
Inga Stravinskienė
11:9
11:7
11:7
Audrius Lesinskas
Indrė Semaškienė
Rezultatas: 
6
256:197
3

  Žaidėjas - Audrius Lesinskas
  Atstovaujama komanda - N BADMINTON 
Kategorija Žaidėjas
( komanda )
Rezultatas Žaidėjas
( komanda )
Informacija
 Vyrų dvejetas  Dainius Čeplinskas
Paulius Abraitis
(CBC UNITED)
12:10
11:3
11:4
Egidijus Doviakovskis
Audrius Lesinskas
(N BADMINTON)
 Vyrų dvejetas  Benas Davidonis
Karolis Reimeris
(CBC N1)
11:5
11:5
11:3
Audrius Lesinskas
Jonas Seniūnas
(N BADMINTON)
 Vyrų dvejetas  Vilmantas Pratusevičius
Martynas Grigaliūnas
(AMERIKONAI)
11:3
11:5
11:1
Audrius Lesinskas
Aurimas Kamantauskas
(N BADMINTON)
 Vyrų dvejetas  Deimantas Čekanauskas
Domas Pakšys
(CBC-DAT)
11:7
11:6
12:10
Audrius Lesinskas
Jonas Seniūnas
(N BADMINTON)
 Vyrų dvejetas  Saulius Šaltmeris
Aleksandr Mingaliov
(Virus)
11:7
11:4
11:3
Aurimas Kamantauskas
Audrius Lesinskas
(N BADMINTON)
 Vyrų dvejetas  Saulius Šaltmeris
Egidijus Merkevičius
(Virus)
Egidijus Doviakovskis
Audrius Lesinskas
(N BADMINTON)
 Mišrus dvejetas  Mindaugas Danys
Inga Stravinskienė
(CBC N1)
11:9
11:7
11:7
Audrius Lesinskas
Indrė Semaškienė
(N BADMINTON)
 Mišrus dvejetas  Vilmantas Pratusevičius
Agnė Krušataitė
(AMERIKONAI)
11:5
11:3
11:6
Audrius Lesinskas
Rūta Bubulienė
(N BADMINTON)
 Mišrus dvejetas  Domas Pakšys
Austėja Brasiūnaitė
(CBC-DAT)
11:8
5:11
13:11
11:5
Audrius Lesinskas
Rūta Bubulienė
(N BADMINTON)
 Mišrus dvejetas  Mindaugas Dagilis
Justė Kažanauskaitė
(CBC UNITED)
11:4
11:5
11:5
Audrius Lesinskas
Indrė Semaškienė
(N BADMINTON)
  Turnyrai 
   1 2 ... 61 62 
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
NBLB (Nacionalinė badmintono B lyga)
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
Prienų žiema
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Prienai, Prienai
Power of Doubles and MIX
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Delfi, Vilnius
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
NBL (Nacionalinė badminto lyga B)
2021-12-18 12:00 2021-12-18 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
4x4
2021-12-04 10:00 2021-12-04 21:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
2022 Sausis
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.