Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Dream Team Cup (Žiemos etapas)
  Data:  2017-03-04 10:00 - 2017-03-04 21:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius
Eil.nr Komandos Reitingas
 1  CBC DELFINAI
(CBC N1)
 3,737.13 
 2  CBC UNITED
(CBC UNITED)
 4,368.82 
 3  Virus for Victory
(Virus)
 2,926.55 
 4  CBC - Dailės Akademija Team
(CBC-DAT)
 1,476.27 
 5  CBC AMERIKONAI
(AMERIKONAI)
 1,995.47 
 6  N BADMINTON
(N BADMINTON)
 1,189.14 
Rezultatai Rato varžybos Atkrintamosios varžybos
Nr
  Komanda  123456 Taškai Susitikimai Vieta
1
CBC N1  
 
3:6 4:5 7:2 4:5 6:3 2 24 - 21
45
4
2
CBC UNITED 6:3 
 
5:4 9:0 6:3 7:2 5 33 - 12
45
1
3
Virus 5:4 4:5 
 
8:1 6:3 6:2 4 29 - 15
45
2
4
CBC-DAT 2:7 0:9 1:8 
 
3:6 4:5 0 10 - 35
45
6
5
AMERIKONAI 5:4 3:6 3:6 6:3 
 
6:3 3 23 - 22
45
3
6
N BADMINTON 3:6 2:7 2:6 5:4 3:6 
 
1 15 - 29
45
5

  Komandinio susitikimo detalės  
Eilė Kategorija CBC UNITED Rezultatas CBC-DAT Informacija
1 Vyrų vienetas Mindaugas Dagilis 11:5
11:4
11:3
Deimantas Čekanauskas
2 Moterų vienetas Jelena Puchova 11:8
11:8
11:7
Klaudija Janužytė
3 Vyrų dvejetas Dainius Čeplinskas
Karolis Šemeta
8:11
11:3
11:8
11:0
Andrius Dubrovskis
Domas Pakšys
4 Vyrų dvejetas Mindaugas Dagilis
Paulius Abraitis
11:1
11:2
11:3
Alvaras Šimonis
Lukas Dryžas
5 Moterų dvejetas Aistė Skeberdytė
Justė Kažanauskaitė
11:5
5:11
7:11
11:3
11:8
Elena Jurgaitytė
Austėja Brasiūnaitė
6 Moterų dvejetas Jelena Puchova
Justė Žibūdienė
11:3
11:2
11:1
Elena Jurgaitytė
Ineta Pliekaitytė
7 Mišrus dvejetas Dainius Čeplinskas
Justė Kažanauskaitė
11:6
11:4
10:12
8:11
11:3
Domas Pakšys
Klaudija Janužytė
8 Mišrus dvejetas Karolis Šemeta
Akvilė Kazlienė
11:5
11:6
11:8
Lukas Dryžas
Austėja Brasiūnaitė
9 Mišrus dvejetas Paulius Abraitis
Aistė Skeberdytė
11:3
11:7
11:3
Deimantas Čekanauskas
Kristė Hincaitė
Rezultatas: 
9
335:175
0
  Turnyrai 
   1 2 ... 61 62 
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
NBLB (Nacionalinė badmintono B lyga)
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
Prienų žiema
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Prienai, Prienai
Power of Doubles and MIX
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Delfi, Vilnius
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
NBL (Nacionalinė badminto lyga B)
2021-12-18 12:00 2021-12-18 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
4x4
2021-12-04 10:00 2021-12-04 21:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
2022 Sausis
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.