Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) A ir Bs grupės
  Data:  2018-04-14 10:00 - 2018-04-14 21:00
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 15           48 
   8           48 
   8           24 
   6           24 
   8           24 
 Suaug B 
 28           24 
   6           12 
 16           12 
   7           12 
 15           12 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 6 ]
   Kauno BK 10 ]
   KNBA 5 ]
   CBC 27 ]
   JSO 3 ]
   Vilniaus BK 4 ]
   Panevėžio BK 3 ]
   Kelmės BK 5 ]
   Tauragės BK 1 ]
   Kretingos BK 3 ]
   Setas 1 ]
   Smešas 3 ]
   Šakių KISK 2 ]
   BK "Svajonė" 3 ]
   SEB 5 ]
   Virus 9 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Jonas Bartkus   1974   40+  2019-0389  12 Suaug B MX A.Martinkutė 2·16·27·39
 Natalija Beketova   1979   35+  2019-0566    3 Suaug B MD U.Padaigaitė 54·71·88 10 Suaug B MX M.Petkevičius 6·18·28·38
 Mantas Petkevičius   1980   35+      8 Suaug B VD V.Venckus 42·58·78·95 10 Suaug B MX N.Beketova 6·18·28·38
 Saulius Šaltmeris   1990   Suaug  2019-0392  14 Suaug VV 104·131·157·178   5 Suaug VD V.Mankauskas 50·66·85
 Vidas Venckus   1972   45+  2019-0640    8 Suaug B VD M.Petkevičius 42·58·78·95 15 Suaug B MX J.Venckuvienė 7·18·29·40
 Aurelija Martinkutė   1982   35+    12 Suaug B MX J.Bartkus 2·16·27·39
 Urtė Padaigaitė   1989   Suaug  2019-0569    3 Suaug B MD N.Beketova 54·71·88
 Indrė Semaškienė   1986   Suaug    13 Suaug B MX P.Jūras 3·16·40
 Jurgita Venckuvienė   1974   40+  2019-0643  15 Suaug B MX V.Venckus 7·18·29·40
   Ignalinos BK 2 ]
   BK PLAY 6 ]
   Birštono BK 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 3 ]
Viso dalyvių: 102
  
  Turnyrai 
   1 2 ... 48 49 
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 23:00
Bastilija, Tauragė . ,
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2019-01-26 09:30 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
2019 Vasaris
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.