Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) A ir Bs grupės
  Data:  2018-04-14 10:00 - 2018-04-14 21:00
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 15           48 
   8           48 
   8           24 
   6           24 
   8           24 
 Suaug B 
 28           24 
   6           12 
 16           12 
   7           12 
 15           12 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 6 ]
   KNBA 5 ]
   CBC 27 ]
   Kauno BK 10 ]
   JSO 3 ]
   Vilniaus BK 4 ]
   Panevėžio BK 3 ]
   Kelmės BK "Gintaras" 5 ]
   Tauragės BK 1 ]
   Kretingos BK 3 ]
   Setas 1 ]
   BK "Svajonė" 3 ]
   SEB 5 ]
   Smešas 3 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Klaidas Drevinskas   1998   Suaug    13 Suaug VV 103·130   8 Suaug VD S.Nikogosian 49·68·87
 Vaida Slušnienė   1993   Suaug      1 Suaug MD I.Sendžikaitė 73·92   1 Suaug MX E.Slušnys 8·19·30
 Edgaras Slušnys   1991   Suaug  2019-0137    1 Suaug VD M.Dagilis 49·66·84   1 Suaug MX V.Slušnienė 8·19·30
   Šakių KISK 2 ]
   Virus 9 ]
   Ignalinos BK 2 ]
   BK PLAY 6 ]
   Birštono BK 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 3 ]
Viso dalyvių: 102
  
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
BWF Sudirman Cup
2019-05-19 10:00 2019-05-26 14:00
Nenustatyta, . ,
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2019-05-11 09:00 2019-05-12 15:00
Delfi, Vilnius
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Mūsų viltys
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
PBL (7 etapas)
2019-05-04 09:30 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 09:30 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
2019 Gegužė
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.