Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) A ir Bs grupės
  Data:  2018-04-14 10:00 - 2018-04-14 21:00
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 15           48 
   8           48 
   8           24 
   6           24 
   8           24 
 Suaug B 
 28           24 
   6           12 
 16           12 
   7           12 
 15           12 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Mark Šames  11,611.02  1999 
Suaug
 2018-0077   Kauno BK   VD-J.Petkus.
2  Tomas Vaškevičius  10,036.49  1992 
Suaug
 2018-0107   JSO   MX-S.Damaškaitė.
3  Jonas Petkus  7,415.60  2001 
U-19
 2018-0102   Klaipėdos BK   VD-M.Šames.
4  Benas Vaškevičius  6,644.00  1997 
Suaug
 2018-0035   JSO   VD-K.Reimeris.
5  Danielius Beržanskis  5,699.20  2003 
U-17
 2018-0100   Klaipėdos BK   VD-L.Borusas.
6  Ramūnas Bilius  5,632.80  1983 
Suaug
 2018-0509   Kelmės BK   VD-A.Degtyarev.
7  Linas Supronas  5,046.00  1986 
Suaug
 2018-0232   Panevėžio BK   VD-R.Šileris.
8  Laurynas Borusas  5,018.40  2001 
U-19
 2018-0101   Klaipėdos BK   VD-D.Beržanskis.
9  Gedmantas Čepkauskas  4,969.60  1997 
Suaug
 2018-0083   Kauno BK   
10  Karolis Reimeris  4,588.00  1997 
Suaug
 2018-0461   CBC   VD-B.Vaškevičius.
11  Ardas Valantiejus  3,628.00  2001 
U-19
 2018-0224   Kelmės BK   
12  Povilas Bartušis  3,437.95  1993 
Suaug
 2018-0959   KNBA   MX-P.Murėnaitė.
13  Klaidas Drevinskas  2,756.00  1998 
Suaug
 2018-0428   Smešas   VD-S.Nikogosian.
14  Saulius Šaltmeris  1,620.35  1990 
Suaug
 2018-0462   Virus   VD-V.Mankauskas.
15  Renaldas Šileris  464.84  1996 
Suaug
 2018-0873   Tauragės BK   VD-L.Supronas.
  Turnyrai 
   1 2 ... 47 48 
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 10:00 2018-12-15 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
55-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2018-12-01 11:00 2018-12-02 15:00
Bastilija, Tauragė
AQUA CUP
2018-12-01 10:00 2018-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
N badminton Kids
2018-11-24 09:30 2018-11-24 23:00
N badminton, Vilnius
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
N badminton Taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 20:00
N badminton, Vilnius
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
2018 Gruodis
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.