Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) A ir Bs grupės
  Data:  2018-04-14 10:00 - 2018-04-14 21:00
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 15           48 
   8           48 
   8           24 
   6           24 
   8           24 
 Suaug B 
 28           24 
   6           12 
 16           12 
   7           12 
 15           12 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Edgaras Slušnys 
 Vaida Slušnienė 
11,455.75  1991 
 1993 
Suaug
Suaug
 2019-0137 
  
 Smešas 
 Smešas 
 VD-M.Dagilis.
 MD-I.Sendžikaitė.
2  Mindaugas Dagilis 
 Ieva Sendžikaitė 
7,879.20  1986 
 1996 
Suaug
Suaug
 2019-0403 
 2019-0613 
 CBC 
 Kauno BK 
 VD-E.Slušnys.
 MD-V.Slušnienė.
3  Tomas Vaškevičius 
 Sandra Damaškaitė 
7,438.80  1992 
 1996 
Suaug
Suaug
 2019-0344 
 2019-0321 
 JSO 
 JSO 
 
 
4  Povilas Bartušis 
 Perla Murėnaitė 
5,420.07  1993 
 2004 
Suaug
U-15
 2019-0899 
 2019-0108 
 KNBA 
 KNBA 
 
 
5  Vytautas Mankauskas 
 Urtė Gečaitė 
4,742.05  1988 
 1995 
Suaug
Suaug
  
 2019-0548 
 CBC 
 Šakių KISK 
 VD-S.Šaltmeris.
 MD-B.Rasiulytė.
6  Andrey Degtyarev 
 Jelena Ramaneckienė 
3,364.80  1978 
 1980 
35+
35+
  
 2019-0280 
 BK PLAY 
 BK PLAY 
 VD-R.Bilius.
 MD-V.Žymantaitė.
7  Kazimieras Dauskurtas 
 Vaiva Žymantaitė 
3,297.57  1990 
 1996 
Suaug
Suaug
 2019-0728 
 2019-0366 
 KNBA 
 KNBA 
 
 MD-J.Ramaneckienė.
8  Sargis Nikogosian 
 Birutė Rasiulytė 
3,326.40  1987 
 1985 
Suaug
Suaug
  
  
 [RUS] 
 CBC 
 VD-K.Drevinskas.
 MD-U.Gečaitė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 49 50 
Lietuvos C lygos komandinis čempionatas
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Klaipėdos atviros jaunimo pirmenybės
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Lietuvos B lygos komandinis čempionatas
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 17:00 2019-04-07 13:00
Delfi, Vilnius
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 09:30 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A grupė)
2019-03-09 10:30 2019-03-09 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:30
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:00
Bastilija, Tauragė
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:30
Delfi, Vilnius
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Bastilija, Tauragė
2019 Kovas
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.