Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) A ir Bs grupės
  Data:  2018-04-14 10:00 - 2018-04-14 21:00
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 15           48 
   8           48 
   8           24 
   6           24 
   8           24 
 Suaug B 
 28           24 
   6           12 
 16           12 
   7           12 
 15           12 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Šarūnas Stumbra  3,556.00  2002 
U-17
 2019-0505   Kretingos BK   MX-D.Ruzvaltienė.
2  Mantas Palubinskas  3,367.20  1991 
Suaug
 2019-0740   Setas   VD-P.Palubinskas.
3  Tadas Supronas  3,319.20  1984 
Suaug
 2019-0248   Panevėžio BK   VD-A.Brazauskas.
4  Povilas Palubinskas  3,043.20  1996 
Suaug
 2019-0373   Šakių KISK   VD-M.Palubinskas.
5  Mamertas Noreika  2,464.00  2002 
U-17
 2019-0503   Kretingos BK   VD-T.Petrošius.
6  Tomas Petrošius  2,268.80  2002 
U-17
 2019-0504   Kretingos BK   VD-M.Noreika.
7  Andrius Valantiejus  2,265.60  1978 
35+
 2019-0712   Kelmės BK   MX-L.Valantiejienė.
8  Jonas Ožalas  1,939.60  2003 
U-17
 2019-0687   SEB   
9  Aliaksandr Yarashevich   1985 
Suaug
    [BLR]   
10  Aliaksandr Karpovich  1,928.18  1979 
35+
    CBC   VD-G.Jaugielavičius.
11  Pijus Balaišis  1,556.80  2002 
U-17
 2019-0140   Kauno BK   
12  Aurimas Meškinis  1,480.40  1986 
Suaug
 2019-0918   Panevėžio BK   VD-J.Masaitis.
13  Mindaugas Danys  1,441.24  1971 
45+
 2019-0778   CBC   VD-L.Rousseau.
14  Ramūnas Kavaliauskas  1,292.52  1977 
40+
 2019-0410   CBC   MX-A.Brikaitė.
15  Martynas Povilaitis  1,031.60  1980 
35+
 2019-0025   Vilniaus BK   
16  Mikalai Piatrushka   1986 
Suaug
 2019-0396   CBC   VD-K.Ashurkevich.
17  Artiom Nikitin  850.80  1990 
Suaug
 2019-0282   Vilniaus BK   VD-A.Mackevič (jr).
18  Rytis Vasiliauskas  840.00  1968 
45+
 2019-0651   CBC   MX-K.Martinaitienė.
19  Marius Armonas  784.80  1983 
Suaug
 2019-0803   CBC   VD-D.Kudin.
20  Ignas Lukoševičius  783.40  2003 
U-17
    Kauno BK   VD-P.Levickas.
21  Andrius Montrimas  750.80  1996 
Suaug
 2019-0369   Kauno BK   VD-A.Thapliyal.
22  Anant Thapliyal  673.60  1999 
Suaug
 2019-0736   Kauno BK   VD-A.Montrimas.
23  Artūras Olšauskas  657.20  1983 
Suaug
 2019-0422   CBC   
24  Paulius Levickas  636.80  2002 
U-17
 2019-0620   Kauno BK   VD-I.Lukoševičius.
25  Kiryl Ashurkevich  255.20  1983 
Suaug
    CBC   VD-M.Piatrushka.
26  Lucas Rousseau  506.80  1989 
Suaug
    CBC   VD-M.Danys.
27  Mikhail Volhin   1986 
Suaug
    CBC   
28  Ąžuolas Barkauskas  227.20  2004 
U-15
 2019-0761   BK "Svajonė"   
  Turnyrai 
   1 2 ... 49 50 
Lietuvos C lygos komandinis čempionatas
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Klaipėdos atviros jaunimo pirmenybės
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Lietuvos B lygos komandinis čempionatas
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 17:00 2019-04-07 13:00
Delfi, Vilnius
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 09:30 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A grupė)
2019-03-09 10:30 2019-03-09 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:30
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:00
Bastilija, Tauragė
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:30
Delfi, Vilnius
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Bastilija, Tauragė
2019 Kovas
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.