Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) A ir Bs grupės
  Data:  2018-04-14 10:00 - 2018-04-14 21:00
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 15           48 
   8           48 
   8           24 
   6           24 
   8           24 
 Suaug B 
 28           24 
   6           12 
 16           12 
   7           12 
 15           12 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Šarūnas Stumbra  3,556.00  2002 
U-17
 2018-0506   Kretingos BK   MX-D.Ruzvaltienė.
2  Mantas Palubinskas  3,367.20  1991 
Suaug
 2018-0127   Setas   VD-P.Palubinskas.
3  Tadas Supronas  3,319.20  1984 
Suaug
 2018-0233   Panevėžio BK   VD-A.Brazauskas.
4  Povilas Palubinskas  3,043.20  1996 
Suaug
 2018-0123   Šakių KISK   VD-M.Palubinskas.
5  Mamertas Noreika  2,464.00  2002 
U-17
 2018-0501   Kretingos BK   VD-T.Petrošius.
6  Tomas Petrošius  2,268.80  2002 
U-17
 2018-0502   Kretingos BK   VD-M.Noreika.
7  Andrius Valantiejus  2,265.60  1978 
35+
 2018-0520   Kelmės BK   MX-L.Valantiejienė.
8  Jonas Ožalas  1,939.60  2003 
U-17
 2018-0220   SEB   
9  Aliaksandr Yarashevich   1985 
Suaug
    [BLR]   
10  Aliaksandr Karpovich  1,928.18  1979 
35+
 2018-0924   CBC   VD-G.Jaugielavičius.
11  Pijus Balaišis  1,556.80  2002 
U-17
 2018-0084   Kauno BK   
12  Aurimas Meškinis  1,480.40  1986 
Suaug
 2018-0558   Panevėžio BK   VD-J.Masaitis.
13  Mindaugas Danys  1,441.24  1971 
45+
 2018-0058   CBC   VD-L.Rousseau.
14  Ramūnas Kavaliauskas  1,292.52  1977 
40+
 2018-0062   CBC   MX-A.Brikaitė.
15  Martynas Povilaitis  1,031.60  1980 
35+
 2018-0153   Vilniaus BK   
16  Mikalai Piatrushka   1986 
Suaug
 2018-0970   CBC   VD-K.Ashurkevich.
17  Artiom Nikitin  850.80  1990 
Suaug
 2018-0154   Vilniaus BK   VD-A.Mackevič (jr).
18  Rytis Vasiliauskas  840.00  1968 
45+
 2018-0463   CBC   MX-K.Martinaitienė.
19  Marius Armonas  784.80  1983 
Suaug
 2018-0056   CBC   VD-D.Kudin.
20  Ignas Lukoševičius  783.40  2003 
U-17
 2018-0071   Kauno BK   VD-P.Levickas.
21  Andrius Montrimas  750.80  1996 
Suaug
 2018-0607   Kauno BK   VD-A.Thapliyal.
22  Anant Thapliyal  673.60  1999 
Suaug
 2018-0073   Kauno BK   VD-A.Montrimas.
23  Artūras Olšauskas  657.20  1983 
Suaug
 2018-0335   CBC   
24  Paulius Levickas  636.80  2002 
U-17
 2018-0086   Kauno BK   VD-I.Lukoševičius.
25  Kiryl Ashurkevich  255.20  1983 
Suaug
 2018-0969   CBC   VD-M.Piatrushka.
26  Lucas Rousseau  506.80  1989 
Suaug
 2018-0451   CBC   VD-M.Danys.
27  Mikhail Volhin   1986 
Suaug
 2018-0971   [BLR]   
28  Ąžuolas Barkauskas  227.20  2004 
U-15
 2018-0206   BK "Svajonė"   
  Turnyrai 
   1 2 ... 45 46 
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 10:00 2018-06-30 21:00
Palangos SC, Palanga
Singles, Doubles and MIX
2018-06-30 10:00 2018-06-30 22:00
Delfi, Vilnius
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 09:30 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
2018 Birželis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Ar patinka eksperimentinė (5x11) skaičiavimo sistema naudojama Lietuvos taurės varžybose?
[ 2016-10-02 ]
Taip
Ne
Man tas pats
Komentarų: 46 ]  [ Balsų: 1296 ]
Balsavimų archyvas
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.