Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) A ir Bs grupės
  Data:  2018-04-14 10:00 - 2018-04-14 21:00
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 15           48 
   8           48 
   8           24 
   6           24 
   8           24 
 Suaug B 
 28           24 
   6           12 
 16           12 
   7           12 
 15           12 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Giedrius Miestauskas 
 Karolis Šemeta 
4,537.33  1987 
 1984 
Suaug
Suaug
 2018-0364 
 2018-0346 
 CBC 
 CBC 
 MX-G.Juršėnaitė.
 MX-T.Urbonienė.
2  Mantas Palubinskas 
 Povilas Palubinskas 
3,947.36  1991 
 1996 
Suaug
Suaug
 2018-0127 
 2018-0123 
 Setas 
 Šakių KISK 
 
 
3  Audrius Brazauskas 
 Tadas Supronas 
3,586.21  1985 
 1984 
Suaug
Suaug
 2018-0082 
 2018-0233 
 Kauno BK 
 Panevėžio BK 
 MX-N.Krasnauskaitė.
 
4  Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
3,532.80  2002 
 2002 
U-17
U-17
 2018-0501 
 2018-0502 
 Kretingos BK 
 Kretingos BK 
 
 
5  Aliaksandr Karpovich 
 Gintautas Jaugielavičius 
2,235.80  1979 
 1971 
35+
45+
 2018-0924 
 2018-0329 
 CBC 
 CBC 
 
 MX-J.Bilienė.
6  Deimantas Čekanauskas 
 Paulius Jūras 
1,863.60  1976 
 1980 
40+
35+
 2018-0466 
 2018-0175 
 CBC 
 Birštono BK 
 MX-J.Lukoic.
 MX-I.Semaškienė.
7  Paulius Levickas 
 Ignas Lukoševičius 
1,719.40  2002 
 2003 
U-17
U-17
 2018-0086 
 2018-0071 
 Kauno BK 
 Kauno BK 
 
 
8  Mantas Petkevičius 
 Vidas Venckus 
1,706.26  1980 
 1972 
35+
45+
 2018-0374 
 2018-0375 
 Virus 
 Virus 
 MX-N.Beketova.
 MX-J.Venckuvienė.
9  Valdas Ancuta 
 Tomas Ožalas 
1,454.60  1969 
 1969 
45+
45+
 2018-0254 
 2018-0249 
 SEB 
 SEB 
 
 
10  Mindaugas Danys 
 Lucas Rousseau 
1,425.45  1971 
 1989 
45+
Suaug
 2018-0058 
 2018-0451 
 CBC 
 CBC 
 
 
11  Julius Masaitis 
 Aurimas Meškinis 
1,388.80  1987 
 1986 
Suaug
Suaug
 2018-0434 
 2018-0558 
 SEB 
 Panevėžio BK 
 
 
12  Andžej Mackevič (jr) 
 Artiom Nikitin 
1,277.80  1998 
 1990 
Suaug
Suaug
 2018-0165 
 2018-0154 
 BK PLAY 
 Vilniaus BK 
 
 
13  Andžej Mackevič 
 Romualdas Ripkauskas 
1,103.51  1976 
 1974 
40+
40+
 2018-0162 
 2018-0168 
 BK PLAY 
 BK PLAY 
 MX-M.Antonova.
 
14  Marius Armonas 
 Dmitrij Kudin 
587.45  1983 
 1976 
Suaug
40+
 2018-0056 
 2018-0968 
 CBC 
 CBC 
 
 
15  Andrius Montrimas 
 Anant Thapliyal 
569.00  1996 
 1999 
Suaug
Suaug
 2018-0607 
 2018-0073 
 Kauno BK 
 Kauno BK 
 
 
16  Kiryl Ashurkevich 
 Mikalai Piatrushka 
418.80  1983 
 1986 
Suaug
Suaug
 2018-0969 
 2018-0970 
 CBC 
 CBC 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 47 48 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
N badminton Taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 20:00
N badminton, Vilnius
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Vienetų Turnyras
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
Pabaltijo jaunių čempionatas
2018-11-03 09:00 2018-11-04 16:00
Nenustatyta, . ,
Hummel Badmintono Lyga
2018-11-03 09:00 2018-11-03 23:00
Kanes arena, Šiauliai
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 09:00 2018-10-27 23:45
Delfi, Vilnius
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
2018 Lapkritis
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.