Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) A ir Bs grupės
  Data:  2018-04-14 10:00 - 2018-04-14 21:00
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 15           48 
   8           48 
   8           24 
   6           24 
   8           24 
 Suaug B 
 28           24 
   6           12 
 16           12 
   7           12 
 15           12 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Neringa Krasnauskaitė 
 Tanita Urbonienė 
4,041.83  1983 
 1974 
Suaug
40+
  
 2019-0456 
 Kauno BK 
 CBC 
 MX-A.Brazauskas.
 MX-K.Šemeta.
2  Eglė Galentaitė 
 Rugilė Gečaitė 
3,433.62  1993 
 1988 
Suaug
Suaug
  
 2019-0440 
 CBC 
 CBC 
 
 
3  Natalija Beketova 
 Urtė Padaigaitė 
3,080.11  1979 
 1989 
35+
Suaug
 2019-0566 
 2019-0569 
 Virus 
 Virus 
 MX-M.Petkevičius.
 
4  Goda Juršėnaitė 
 Snežana Poklikajeva 
2,752.92  2000 
 2005 
U-19
U-15
  
 2019-0275 
 Ignalinos BK 
 Ignalinos BK 
 MX-G.Miestauskas.
 
5  Jurgita Bilienė 
 Lorena Valantiejienė 
2,568.80  1976 
 1982 
40+
35+
 2019-0707 
 2019-0151 
 Kelmės BK 
 Kelmės BK 
 MX-G.Jaugielavičius.
 MX-A.Valantiejus.
6  Viktorija Suško 
 Rūta Ulozaitė 
2,310.28  1989 
 1986 
Suaug
Suaug
 2019-0379 
 2019-0431 
 SEB 
 CBC 
 
 
7  Darja Poimanova 
 Dovilė Ruzvaltienė 
968.78  1998 
 1987 
Suaug
Suaug
  
 2019-0710 
 Vilniaus BK 
 Klaipėdos BK 
 
 MX-Š.Stumbra.
  Turnyrai 
   1 2 ... 49 50 
Lietuvos C lygos komandinis čempionatas
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Klaipėdos atviros jaunimo pirmenybės
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Lietuvos B lygos komandinis čempionatas
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 17:00 2019-04-07 13:00
Delfi, Vilnius
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 09:30 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A grupė)
2019-03-09 10:30 2019-03-09 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:30
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:00
Bastilija, Tauragė
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:30
Delfi, Vilnius
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Bastilija, Tauragė
2019 Kovas
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.