Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) A ir Bs grupės
  Data:  2018-04-14 10:00 - 2018-04-14 21:00
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 15           48 
   8           48 
   8           24 
   6           24 
   8           24 
 Suaug B 
 28           24 
   6           12 
 16           12 
   7           12 
 15           12 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Neringa Krasnauskaitė 
 Tanita Urbonienė 
4,041.83  1983 
 1974 
Suaug
40+
 2018-0081 
 2018-0350 
 Kauno BK 
 CBC 
 MX-A.Brazauskas.
 MX-K.Šemeta.
2  Eglė Galentaitė 
 Rugilė Gečaitė 
3,433.62  1993 
 1988 
Suaug
Suaug
 2018-0597 
 2018-0356 
 CBC 
 CBC 
 
 
3  Natalija Beketova 
 Urtė Padaigaitė 
3,080.11  1979 
 1989 
35+
Suaug
 2018-0141 
 2018-0146 
 Virus 
 Virus 
 MX-M.Petkevičius.
 
4  Goda Juršėnaitė 
 Snežana Poklikajeva 
2,752.92  2000 
 2005 
U-19
U-15
 2018-0534 
 2018-0432 
 Ignalinos BK 
 Ignalinos BK 
 MX-G.Miestauskas.
 
5  Jurgita Bilienė 
 Lorena Valantiejienė 
2,568.80  1976 
 1982 
40+
35+
 2018-0510 
 2018-0111 
 Kelmės BK 
 Kelmės BK 
 MX-G.Jaugielavičius.
 MX-A.Valantiejus.
6  Viktorija Suško 
 Rūta Ulozaitė 
2,310.28  1989 
 1986 
Suaug
Suaug
 2018-0252 
 2018-0371 
 SEB 
 CBC 
 
 
7  Darja Poimanova 
 Dovilė Ruzvaltienė 
968.78  1998 
 1987 
Suaug
Suaug
 2018-0678 
 2018-0550 
 Vilniaus BK 
 Klaipėdos BK 
 
 MX-Š.Stumbra.
  Turnyrai 
   1 2 ... 46 47 
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 10:00 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2018-08-18 09:00 2018-08-19 22:00
Nenustatyta, . ,
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 08:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
DREAM TEAM CUP (Q3)
2018-07-28 10:00 2018-07-28 22:00
Delfi, Vilnius
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
2018 Rugsėjis
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.