Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) A ir Bs grupės
  Data:  2018-04-14 10:00 - 2018-04-14 21:00
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 15           48 
   8           48 
   8           24 
   6           24 
   8           24 
 Suaug B 
 28           24 
   6           12 
 16           12 
   7           12 
 15           12 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Karolis Šemeta 
 Tanita Urbonienė 
4,425.20  1984 
 1974 
Suaug
40+
 2018-0346 
 2018-0350 
 CBC 
 CBC 
 VD-G.Miestauskas.
 MD-N.Krasnauskaitė.
2  Audrius Brazauskas 
 Neringa Krasnauskaitė 
3,564.07  1985 
 1983 
Suaug
Suaug
 2018-0082 
 2018-0081 
 Kauno BK 
 Kauno BK 
 VD-T.Supronas.
 MD-T.Urbonienė.
3  Giedrius Miestauskas 
 Goda Juršėnaitė 
3,000.80  1987 
 2000 
Suaug
U-19
 2018-0364 
 2018-0534 
 CBC 
 Ignalinos BK 
 VD-K.Šemeta.
 MD-S.Poklikajeva.
4  Ramūnas Kavaliauskas 
 Aušra Brikaitė 
2,963.05  1977 
 1984 
40+
Suaug
 2018-0062 
 2018-0465 
 CBC 
 CBC 
 
 
5  Gintautas Jaugielavičius 
 Jurgita Bilienė 
2,826.95  1971 
 1976 
45+
40+
 2018-0329 
 2018-0510 
 CBC 
 Kelmės BK 
 VD-A.Karpovich.
 MD-L.Valantiejienė.
6  Andrius Valantiejus 
 Lorena Valantiejienė 
2,372.80  1978 
 1982 
35+
35+
 2018-0520 
 2018-0111 
 Kelmės BK 
 Kelmės BK 
 
 MD-J.Bilienė.
7  Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
1,952.00  1962 
 1962 
55+
55+
 2018-0321 
 2018-0354 
 CBC 
 CBC 
 
 
8  Andžej Mackevič 
 Margarita Antonova 
1,763.20  1976 
 1995 
40+
Suaug
 2018-0162 
  
 BK PLAY 
 [RUS] 
 VD-R.Ripkauskas.
 
9  Deimantas Čekanauskas 
 Jolanta Lukoic 
1,624.20  1976 
 1980 
40+
35+
 2018-0466 
 2018-0172 
 CBC 
 BK PLAY 
 VD-P.Jūras.
 
10  Mantas Petkevičius 
 Natalija Beketova 
1,616.51  1980 
 1979 
35+
35+
 2018-0374 
 2018-0141 
 Virus 
 Virus 
 VD-V.Venckus.
 MD-U.Padaigaitė.
11  Šarūnas Stumbra 
 Dovilė Ruzvaltienė 
1,447.83  2002 
 1987 
U-17
Suaug
 2018-0506 
 2018-0550 
 Kretingos BK 
 Klaipėdos BK 
 
 MD-D.Poimanova.
12  Jonas Bartkus 
 Aurelija Martinkutė 
1,422.25  1974 
 1982 
40+
35+
 2018-0373 
 2018-0376 
 Virus 
 Virus 
 
 
13  Paulius Jūras 
 Indrė Semaškienė 
1,410.60  1980 
 1986 
35+
Suaug
 2018-0175 
 2018-0112 
 Birštono BK 
 KNBA 
 VD-D.Čekanauskas.
 
14  Rytis Vasiliauskas 
 Kotryna Martinaitienė 
1,333.52  1968 
 1978 
45+
35+
 2018-0463 
 2018-0471 
 CBC 
 CBC 
 
 
15  Vidas Venckus 
 Jurgita Venckuvienė 
1,324.00  1972 
 1974 
45+
40+
 2018-0375 
 2018-0379 
 Virus 
 Virus 
 VD-M.Petkevičius.
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 45 46 
DREAM TEAM CUP (Q3)
2018-07-28 10:00 2018-07-28 22:00
Delfi, Vilnius
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 09:30 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
2018 Liepa
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Ar patinka eksperimentinė (5x11) skaičiavimo sistema naudojama Lietuvos taurės varžybose?
[ 2016-10-02 ]
Taip
Ne
Man tas pats
Komentarų: 46 ]  [ Balsų: 1305 ]
Balsavimų archyvas
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.