Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Dream Team (Žiemos etapas)
  Data:  2018-02-03 10:00 - 2018-02-03 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius
  Komandos Nr Reitingas
 A tomas   1   3,976.86 
 Siurprizas   2   3,846.22 
 BatMintOn   3   3,738.79 
 CBC Silent Pigs   4   3,609.20 
 D&D rinktinė   5   3,296.47 
 Vilniaus Dailės Akademija   6   2,256.20 
 Žaibo kirtis   7   1,364.89 

  Komandinio susitikimo rezultatai
Eil.
nr
  Komanda 
1
2
3
4
5
6
7
Taškai Susitikimai Vieta
1
 A tomas 3:6 (0) 0:0 (0) 3:6 (0) 6:3 (1) 0:0 (0) 0:0 (0)
1
12 - 15 / 54 
 4 
2
 Siurprizas 6:3 (1) 4:5 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 9:0 (1) 9:0 (1)
3
28 - 8 / 54 
 3 
3
 BatMintOn 0:0 (0) 5:4 (1) 5:4 (1) 0:0 (0) 9:0 (1) 7:2 (1)
4
26 - 10 / 54 
 1 
4
 CBC Silent Pigs 6:3 (1) 0:0 (0) 4:5 (0) 6:3 (1) 0:0 (0) 0:0 (0)
2
16 - 11 / 54 
 2 
5
 D&D rinktinė 3:6 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 3:6 (0) 0:0 (0) 7:2 (1)
1
13 - 14 / 54 
 5 
6
 Vilniaus Dailės Akademija 0:0 (0) 0:9 (0) 0:9 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 4:5 (0)
0
4 - 23 / 54 
 7 
7
 Žaibo kirtis 0:0 (0) 0:9 (0) 2:7 (0) 0:0 (0) 2:7 (0) 5:4 (1)
1
9 - 27 / 54 
 6 

  Komandinio susitikimo detalės  
Eil
Nr
Kategorija
A tomas
Žaidėjai
Rezultatas
Siurprizas
Žaidėjai
Informacija
1 Vyrų vienetas Paulius Abraitis 21:11  21:4 Paulius Umantas [13'][A-2]
2 Moterų vienetas Dalia Kačanovskienė 5:21  7:21 Veslava Tankevič [11'][A-2]
3 Vyrų dvejetas Lucas Rousseau
Gintautas Jaugielavičius
21:9  18:21  17:21 Aurimas Misius
Andrius Stankevičius
[26'][A-1]
4 Vyrų dvejetas Benas Davidonis
Paulius Abraitis
21:12  21:19 Agnius Tamošaitis
Paulius Umantas
[18'][A-2]
5 Moterų dvejetas Urtė Rakštytė
Tanita Urbonienė
16:21  7:21 Veslava Tankevič
Aurelija Pakšytė
[17'][A-1]
6 Moterų dvejetas Beata Rakštytė
Kotryna Ragalevičiūtė
21:18  16:21  13:21 Justė Kažanauskaitė
Toma Rakauskaitė
[29'][A-2]
7 Mišrus dvejetas Lucas Rousseau
Tanita Urbonienė
21:16  17:21  18:21 Aurimas Misius
Aurelija Pakšytė
[27'][A-1]
8 Mišrus dvejetas Gintautas Jaugielavičius
Beata Rakštytė
17:21  21:9  15:21 Andrius Stankevičius
Toma Rakauskaitė
[27'][A-1]
9 Mišrus dvejetas Benas Davidonis
Urtė Rakštytė
21:13  21:13 Agnius Tamošaitis
Justė Kažanauskaitė
[15'][A-2]
Rezultatas: 
3
376:376
6
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.